Langy

Muzu se dostat na autotronika, kdyz mi vychazi 4 z CJ a 3 z matematiky?

Odpovědi
Mc Merkurion

… při kvalitě dnešního školství je vše možné …

dubraro

Můžeš, pokud bude dostatečně málo zájemců.

orwell

Obor autotronik je 4letý obor s maturitou. Nejde jen o to dostat se, ale taky udržet se. Dostat se můžeš, ale je třeba počítat s tím, že z českého jazyka budeš maturovat a řekl bych, že z toho se nevyvlíkneš. Matematiku (a taky fyziku) budeš dost potřebovat v odborných předmětech (automobily, elektrotechnika obecná i elektrotechnika motorových vozidel…), takže 3 na ZŠ z mat. je nic moc. Musíš si uvědomit, že obor, který sis vybral je podle mého názoru jeden z nejnáročnějších, takže by to chtělo potom dost zabrat. Záleží samozřejmě i na tom, kterou školu si vybereš a jak hodně jsou tam páni učitelé „vyměklí“ 🙂

Kryšpín

Těžko ale u popelářů by to zabralo.