kurec

Můžu řídit automobil po první dávce vakcíny proti nemoci covid-19?

Odpovědi
Rokio

Podle mě ano, pokud se pak cítíš dobře.

Nesmíš řídit, pokud nemáš řidičký průkaz, nebo když ho sice máš, ale jsi opilý nebo pod vlivem návykové látky.

Nikde v zákoně se nepíše, že bys po očkování nemohl řídit.

autacek

Podle toho jak se cítíš, pokud jdou na tebe mdloby, máš závratě nebo rozostřené vidění, křeče v ruce, určitě bys řídit neměl.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Pro zajímavost
https://www.pra­vopisne.cz/2021/01/­covid-19-x-covid-19-x-covid-19/

elkon

annas – nic si z těch keců nedělej, jak kdysi řekl Jan Werich v nějakém filmu „vůl zůstane volem a pařez pařezem“.

autacek

@annas jasně.. a proto se píše URNA vše velkým. Přestaňte neustále někoho prcat, už zvonilo, je po škole.

autacek

A tu nemoc jste tam přidávala proč? Ta je obsažena už v té zkratce. Boha jeho.

elkon

Hlupáku, URNA je zkratka, což tobě nic neříká. A uklidni se, my tu stále čteme ty tvé bláboly a nevěšíme se z toho. Jen si uděláme obrázek co jsi zač.

autacek

@elkon pro hlupáka každý hloupý, víš vůbec o čem je řeč?