nikool

můžu mít jednu pětku,aby jsem nepropadla

můžu mít jednu 5,aby jsem napropadla

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
FlAsh_7

ne

bohužel 5 je nedostatečná ☹

Další odpovědi
DoTazatel

ne

Na konci druhého polelotí můžeš mít max. dvě nedostatečné (při 3 pětkách automaticky opakuječ ročník). Pokud máš jednu nebo dvě, tak máš na konci prázdnin ještě opravky a podle toho se rozhodne, jestli je dáš… a jestli postoupíš nebo propadneš.

Ale při současné situaci a domácím studiu, kdo ví… (vláda stejně doporučila, aby školy vůbec neznámkovaly přes internet… protože to nemá smysl, když si správné odpovědí na písemky/úkolů můžou najít na internetu nebo jim může pomoct někdo další, např. rodiče. Takže pokud to doporučilo MŠMT, tak si myslím, že tě škola nemůže letos nechat propadnout na základě známek… ale jak jsem říkal, kdo ví).

elkon

ne

Pětka, automaticky znamená opakování ročníku.

BeatkaB

ne

Ne, neboj ještě se ani neví, zda bude vysvědčení. A takovou hlavu bych si s tím nedělala.

autacek

jo

Vypadá to, že v tomto školním roce, na základě výnosu ministerstva, na základce nikdo nepropadne. Ale třeba nakonec zvítězí zdravý rozum.

da ny

ne

Doufám, že ne z ČJ (už v otázce je chyba: „aby jsem“).
Příští rok by to chtělo lepší domácí přípravu, pokud by na tu 5
přece jen došlo..