alWin

Muzou se dat jatra do mrazaku?

Koupila jsem dneska jatra, muzu je zmrazit, nebo ne?

Nejlepší odpověď
luky.1986

Muzou i kdyz nechapu proc si kupovat jatra do mrazaku? To byla nejaka akcicka v Lidlu? 😉 😉

Další odpovědi
marci1

Nejlepší jsou čerstvá. Já je někdy vyjímečně do mrazáku dám, ale nakrájím je na plátky a proložím alobalem. Spotřebuji co nejdříve. 🙂
„Játra před zmrazením opereme, nakrájíme na plátky a jednotlivé plátky proložíme před zmrazením alobalovými pásky. Mrazíme až 2 měsíce.“

http://clanky­.vareni.cz/pri­prava-potravin-do-mraznicky-3dil/

anonym

samozřejmě

JájsemRaibek

Můžeš.

Drap

Proč by ne. Dělám to tak už léta, Neni vhodné je mít v mražáku hodně dlouho.

anonym

Ano,není to problém,jen je dobře zabalte.

Šidlo

orgány ani krv by sa mraziť nemali…ak, tak aspoň na –10, max. na jeden mesiac

hadi.ce

Pokud nejsou tvoje vlastní, proč ne?

Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.