Alesh

Můžete mi někdo vysvětlit, proč vadí v této situaci chybějící certifikace?

https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/tilia-laboratories-sona-pekova-test-na-koronavirus-stat-babis.A200316_123­139_domaci_ku­ce

Jako ještě bych pochopil, že u samotných léčiv by se to hrotilo, ale jak vidno, už se testují vakcíny na lidech, přestože běžně se léčiva roky testují. Ale jako u testu řešit v této situaci certifikaci?!

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ale no tak, přemýšlej. Zatímco si hoši malovali růžové obláčky, ze kterých budou za test účtovat 15000Kč (to byla první deklarovaná cena, dnes ti to udělají za cca 3000), tak blbka (myšleno v dobrém) jim do toho hodila vidle a ÚSPĚŠNĚ odhalila infikované, kteří propadli státním sítem a to za pouhých 1260Kč!

Takže – můžeme očekávat, že budou provedeny statisíce testů a pokud by na KAŽDÉM JEDNOM z nich „někteří“ profitovali 13000 či více, tak si snad spočítáš sám o KOLIK je holka svým „neuváženým činem“ připravila. Musí se tedy nějak „zahojit“, i když už to nebude takový vejvar, jak se v první chvíli zdálo.

Tady se mrkni na video, které vysvětluje zhovadilost vlády a státu ohledně těch certifikací. https://video­.aktualne.cz/dvtv/le­karka-o-ktere-lhal-vojtech-budu-prvni-obet-nastvala-jsem-s/r~5e0fbd626­3eb11eaa25cac1f6b22­0ee8/

Další odpovědi
Drap

Byla jim udělena vyjímka a už mohou testovat

JájsemRaibek

Protože se najde nějaký vl, který to pak bude spochybňovat, nedejbože žalovat, že jej to právě kvůlicertifikaci neochránilo a nakazil se.
A co se týče těch testů, pokud bys podepsal papír, že souhlasíš, bral bych i léky, které nejsou zcela prozkoumané podle rčení, že tonoucí se stébla chytá.
Osobní dotaz: Máš rakovinu a lékař ti dá třeba půl roku života. Nevyzkoumaný lék ti nabídne minimálně 5 let, ale je možné, ne jisté, že budeš kašlat, ochlupatíš a já nevím co ještě. Co bys bral? Je mi jasná tvá odpověď, ale nejde to. Proč? I pokud bys umřel po tom léku, stejně bys do půl roku umřel. A pokud někdo bude tvrdit, že možná do půl roku, že to není jisté, tak stejně můžu říct, že po tom léku-vlastně přípravku (ještě to není lék) můžu ale taky nemusím umřít.

Kepler

V dnešní situaci by chybějící certifikace vadit neměla a Prymula je blbec. Než to ti byrokrati certifikují, můžou umřít mnoho lidí. Už je na cestě lék z USA, který taky není pro covid certifikovaný a který nám dají zdarma. Nejhorší výsledek je, že u někoho nezabere. Je krizová situace!

iceT

No nejspíš byrokracie, co jiného…

elkon

Tady už je zase chytrolínů, chtěl bych vidět některého z vás na místě, kde jste trvale ve stresu a musíte rozhodovat rychle a o věcech, které u nás a nejen u nás nemají obdoby. A když řadu věcí nemůžete ani ovlivnit, jen musíte jednat a shánět po světě co se dá. Všem patří dík, včetně profesora Primuly. Zatím to zvládají jak nejlépe to jde.

led

Ak je niečo lacné, je to podozrivé. Verili by ste ľuďom, ktorí pre vás spravia niečo zadarmo? Už nie sú časy dobrovoľných bezplatných akcií, keď nám vládla „strana a vláda“ tak láskavo si dávajte pozor, ak dnes ak niekto je ochotný spraviť zadarmo, alebo za málo peňazí, je hneď podozrivý z rozvracania Veľkého systému administratívy, popierania ekonomiky a útok na „Svätý Zisk“.

Ale nezabúdajme, že v čase nebezpečia zániku človeka sú ľudia vynaložiť maximálne sily, často bez ohľadu na vlastné zdravie, pre odvrátenie tohto nebezpečia.

aliendrone

BTW – V Číně by Prymula už dřepěl v cele smrti. ;) :D :D