SengSS

Můžete mě někdo ze stoupencu KS dát racionální argumenty proč ho volit ??

Je vás tu očividně dost , a hrozně moc by mě to zajímalo , jelikož kdo koli kdo ho volí mi nedokázal řádně odpovědět na jednoduchou otázku proč volit pana Knížete …( Odpovědi typu " MZ volí pouze hloupí lidé s nízkým IQ " si nechte to spíše svědčí o vaší nízké inteligenci )
Doplňuji:
A je to tady zase přečtěte si co napsal Orange že ho volí prý jen hloupí a staří lidé a jsou na to údajně i důkazy , no tak ho dokažte ukažte mi ty průzkumy , :D takto by mohl argumentovat každý , ano je fakt že studenti SŠ i dokonce z VŠ volí a podporují KS ale jak to že jejich kantoři a pedagogové volí MZ např. na VSO když tam byl většina projevovala sympatie k MZ nebo pan Felix Slováček je sice starý ale myslím si že i dost chytrý nebo pan Renč boxer pan Konečný Bílá Bohdalová atd.....
Ale to kdo ho volí či ne já nepovažuji za důležité , sám jsem se přesvědčil že většina jeho příznivců o něm nemá ani páru a volí ho jelikož je to v „modě“ , ale jde mi spíše o výsledky , jako že za vlády MZ byl klid menší DPH žádné poplatky u doktorů žádné velké aféry ano asi se kradlo ale ne jako teď v miliardách a jak řekl sám KS ( mě nezajímá co se děje u mě ve straně kdo má jaké peníze a jak k nim přišel ) no na to že je to muž číslo 2 této vlády trošku neprofesionální , a za jeho rozhodnutí budeme platit ještě hodně hodně dlouho , ale to pochopíte až dospějete , nic proti nikomu ale vadí mě lhostejnost obyvatel kteří si pak stěžují v hospodě a ani časem nepřiznají že ho volili ,
to že umí řeči a reprezentoval by nás :D no nechtějte mě rozesmát , ano jazyky asi umět bude ale to umí i MZ a že by nás reprezentoval :D když byl jednou na zasedání EU KS a usnul tam a prospal asi půl hodiny tak se nám vysmíval celý svět tomu řikáte reprezentace , a toto jsou fakta ne jen nějáké fámy které řekl známí známému 😉 …

Nejlepší odpověď
Illines

prectete si aspon neco z hitorie a pak usuzujte,za tezke totality byl K.S. mimo deni!Prisel az tehdy,kdy nastoupil jeho kamarad Havel.Chcete-li mit euro,vysoke skolne,sudety se vrati nemcum a bude hur,tak volte cizaka,ty co pro nej horuji nyni, az pak odpadne euforie,budou prvni kdo bude nadavat,litovat,spi­lat a stavkovat.Tady nejde o cize zeme,ale o Cesko.Ja nesouhlasim ani s jednim,ale Cechum preji cecha.
Doplňuji:
Udelat poradek ve sve zemi,je prioritou 1 a pak pokukujte za roh.Cechy cechum!

Další odpovědi
odpomass

Volíme osobnost, která má reprezentovat ČR v cizině. Volíme prezidenta = diplomata, který má styky v zahraničí, rozumí zahraniční politice jako nikdo jiný a umí dostatek cizích řečí. Měl by být také autoritou, která pro stát něco vykonala i v době nejtěžší totality, i přes hrozby vládnoucí KSČ. Proto volit Karla Schwarzenberga.
Doplňuji:
Pokud se podíváte, který „druh“ lidí volí pana Zemana a který pana Schwarzenberga, uděláte si obrázek sami.
http://zpravy­.idnes.cz/schwar­zenberg-a-zeman-lakaji-volice-na-popularni-osobnosti-p4j-/domaci.aspx?c=A130114­_125459_domaci_jpl
Pokud sledujete informace o údajných „spících aférách“ pana Karla, tak každý, i ze strany opozice, potvrdil, že jakmile se ho někdo na něco zeptal, tak hned dokázal odpovědět, jelikož pozorně naslouchal. Pokud vám jde o povrchnost a otřepané „bonmoty“, volte koho chcete, ale pokud chcete slušnost a jednání na úrovni, volte pana Schwarzenberga. Lepší radu nemám.

Orange

odpomass +1

Pro mě je hlavním důvod, že na rozdíl od Mildy není jedna ruka se zmetkem Klausem. Nelíbí se vám současný prezident, štve vás amnestie a volíte jeho kamaráda. Není žádné tajemství, že by Zemana viděl na hradě Klausík to strašně rád. Dokonce i ta křivá huba jeho syn už si radši stihl do Kárla rýpnout.

A to o tom nízkém vzdělání je pravda. To jsem si nevymyslel, vychází to z průzkumu. Doslova tam bylo, že má největší podporu u lidí s nízkým vzděláním a lidí nad 60 = snadno zmanipulovatel­ní lidé.

Tak teď bych chtěl slyšet, proč Zemana? Chcete se vrátit zpět v čase? Stačí si najít třeba index kvality života a zjistíte, že se u nás situace zlepšuje každoročně. Stačí nevěřit blbostem o krizi.

tom004

Pájo, fakt toho pan Zeman v dobách totality tolik vykonal. Podívej se kolik členů jeho vlády, 1998–2002, bylo v KSČ:

Premiér Miloš Zeman
byl členem KSČ (1968–1970)
celkem: 14
vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Miroslav Grégr (1962–1969)
vicepremiér a ministr zahraničí Jan Kavan (1967)
vicepremiér a ministr financí Pavel Mertlík (1983–1989)
vicepremiér Pavel Rychetský (1967–1970)
ministr spravedlnosti Jaroslav Bureš (1986–1989)
ministr pro místní rozvoj Jaromír Císař (do roku 1970)
ministr kultury Pavel Dostál (1962–1969)
ministr vnitra Václav Grulich (1954–1970)
ministr dopravy Jaromír Schling (1981–1989)
ministr obrany Vladimír Vetchý (1980–1989)
ministr školství Eduard Zeman (1966–1970)
ministr zdravotnictví Bohumil Fišer (1966 – 1971)
ministr dopravy Antonín Peltrám (do roku 1969)
kandidáti:
ministr obrany Jaroslav Tvrdík (1988–1989)
ministr financí Jiří Rusnok (1988–1989)

I proto volím KS.

Odkaz: http://www.glo­bespin.com/no­viny/kandidati_ksc­.htm

Doplňuji:
Pájo – nad tou budoucností bychom měli přemýšlet všichni. Pro mne je jednoznačné, že nemohu dát hlas někomu, kdo byl součástí „velké koalice“, spolupodílel se, a umožnil tak rozkrádání majetku tohoto státu a obyvatel ve velkém. Mne nestačí jen nechat se ukecat, což pan Zeman ovládá mistrně.

Pájo

Volíme osobnost, která má reprezentovat ČR v cizině. Volíme prezidenta = diplomata, který má styky v zahraničí, rozumí zahraniční politice jako nikdo jiný a umí dostatek cizích řečí. Měl by být také autoritou, která pro stát něco vykonala i v době nejtěžší totality, i přes hrozby vládnoucí KSČ. Proto volit Miloše Zemana.

Sama vidíš odpomass, že to funguje na oba kandidáty a není to zase tak dobrý argument.
Až budeš mít věk na to, abys mohla k volbám, vol klidně koho chceš. Respektuj ale vždy (i) názor voličů na druhého kandidáta … více jich v druhém kole není, takže to bude vždycky ten nebo ten.
Doplňuji:
tom004
ten odstavec je zkopírovaný od odpomass, aby bylo vidět, že takhle se dá „argumentovat i z druhé strany“.

To, že byl Zeman v KSČ vím. Neříkám, že k němu nemám výhrady. Kandidáti jsou dva. Pro mne (a mou rodinu) je však menším zlem Zeman. Zamýšlím se nad budoucností (ne nad minulostí, to už je pryč).

anonym

Volím Zemana, protože Schwarzenberg slyším jen dva roky a za celou dobu nic teda moc neudělal, jen spí. I přesto, jak odpověděla odpomass.

ten který je

Já si myslím,že pokud chcete dělat nějaký politický průzkum s následnou diskuzí,odpoví Vám mnohem více lidí např. zde:
http://www.dis­kuteri.eu/dis­kuze

huxa

Volil bych jej, kdybych na to měl už věk, protože nás dobře reprezentuje v zahraničí (jistě, do televize se dostane jen, jak spí, nicméně dělá pro tento stát dobrou pověst přes toto fó-pá, které každý někdy zažil jak ve škole, tak na pracovišti).
Proti Zemanovi mám trochu výhrady, protože umí strašně dobře mluvit a okecávat. Na primě při odpovídání pár otázek šlo naprosto věrně toto poznat (nejsem ale konzument toho, co TV předhazuje ;) )

Lleni

Cituji bratra; protože je roztomilej a nosí vždycky hezkou mašličku..... XD XD XD
Jinak nevim ..

SengSS

A to nemluvě o Bilderbergu Trilaterární komisi 😉 …

odpomass

Bilderberg rozhodně není překážka…

Illines

A ty vis o co jde?Vysvetli nam to.Diky

odpomass

Co asi…

http://zpravy­.ihned.cz/c1-56000180-zacina-bilderberg-group-uzavrena-schuzka-vladnouci-elity-ktera-resi-problemy-sveta

Illines

Nikdo nevi co se tam tutla,neprodysne uzavreno a tak ti dotycny tohoto srazu,nam muzou vypravet bachorky.

Illines

mas pravdu,ale mladi nevidi nic,snad ani nechteji.Lze a spi,novorocni projev jeho ,budou cist v tv v titulkach.A az bude mluvit rakousky,mladez mu zcela porozumi.Cesi k Cechum.

Illines

tom 004-vsichni v te dobe meli tuto minulost,jen se prevlekli.Ale nechapu,ze si neprectete jinou minulost K.S. az do hloubky.Ja se nezastavam komunistu,ale cesi maji zustat cechama a ne se zaprodat opet do podruci ,nemcum ,EU ATD!

tom004

IIIines – minulost už asi nevyřešíme. Jenom pro úplnost, představitelé KSČ se v minulosti rádi „chlubili tím, že cca 70% jejich členů tvoří dělníci a pracující inteligence, myšleni ti co absolvovali jejich různé politické školy, a zbytek jsou vzdělanci (VŠ). Takže by asi bylo z čeho vybírat. Ale jak jsem napsal minulost nechme. Co se týká toho zaprodání Němcům, mýlím se, nebo se K.S. nikdy nevzdal českého občanství? Jeho rodina po převratu 48 "odešla“ do azylu. Pokud vím, tak se hned jak to šlo, na podzim 89, se vrátil a v politice pracuje dodnes. Netvrdím, že je to ten nej., nej., určitě má nějaké ty „kostlivce“ ve skříni, jako každý z nás, ale Čech byl a je pořád.

Illines

chcete byt svobodni a nezavisli,tak si udelejte poradek ve sve zemi a pak pokukujte za roh.Nebudte jako male deti,co vas budou cely zivot ridit jen ti,kterym jste ukradeni.

Pájo

tome004
A mě zase nestačí nechat se mistrně ukecat týmem lidí kolem Schwarzenberga, kteří mu dělají kampaň, že právě on je tou alternativou, kterou mám volit. Ani neví, co se v té věci děje a je mu to jedno… stejně tak mu bude jedno, v čem podpoří vládu. Pokud ho „nezajímají“ důležité věci, tak tam nemá (s takhle benevolentním přístupem) co dělat…

Wang

Ona teď ta rozkrádačka začíná na novo. Restituce církvím se tomu teď říká.