SengSS

Proč bych měl volit Miloše Zemana ???

Jen aby to zde bylo vyrovnané a dali prostor i příznivcům MZ , na tuto odpověď bych měl pár argumentů .

  • Za jeho vlády se sice prohloubil dluh ( rozhodně méňě než za vlády Pana nečase a muže číslo dva pana Knížete ) ale na úkor silnému hospodářskému růstu , který pomohl naší zemi .
  • Když se podíváte na stránky MFCR a najdete si roční deficity zjistíte že za vlády MZ byly jedny z nejnižších naopak vláda pana knížete která teď vládne má deficity vůbec naopak nejvyšší a v ničem se to neodráží a přitom máme vyšší daně a vznikají všude samé poplatky nejen u doktora a v lékárnách není vám to divné .
  • Za vlády MZ se nestalo tolik podivných kauz jako za vlády kamarádů pana knížete ( Opencard , promopro , pandur atd… o kterých v MF řekl že je mu to jedno jelikož on s tím nemá nic společného a za jeho kamarády nemá zodpovědnost ) dohromady v miliardách korun které prostě chybí …
  • To že MZ umí hymnu a jeho žena umí česky více psát nemusím
  • nepatří do žádných podivných tajných skupin které údajně ovládají svět , sice to zní divně ale podívejte se na rozhovor s panem Borghezio který to řekl jak to je …
  • Za vlády MZ , nebyly každoročně několikrát stávky proti vládě a byly nižší daně a žádné poplatky , a do státní sféry se lidé nabírali né naopak jako tomu bylo minulí a předminulí rok za vlády pana knížete , to ale poznáte časem jako já když mi vkradli chatu a auto a policie mi na to řekla že to asi nevyřeší protože prostě nemají lidi jelikož se vyhodilo značná část z Záchraných složek
  • Za vlády MZ se značně zvýšila reálná průměrná mzda a bylo méňě nezaměstnanosti .
  • Prodloužili se dojezdy záchraných jednotek k pacientům které jsou právě díky panu knížeti a jeho vládě protože nemají lidi a museli rozprodat i majetky , ale na to doplatíte sami 😉…

Nevím nehodlám ponižovat podporovatele KS jako to dělají někteří ze stran pana knížete , ale za minutu sem rozepsal několik důvodů proč né KS ale MZ a mohl bych pokračovat do álelůůja …

Za vlády MZ která trvala 4 roky byl klid a nestaly se žádné závažné kauzy v miliardách korun …

Můžete psát další důvody proč MZ..

Nejlepší odpověď
anonym

Často se poukazuje na politický turismus.Tady je příklad jakými stranami prošel kníže. V senátních volbách 2004 byl nominován US-DEU, jinak byl ale až do zániku strany členem ODA. Finančně podporoval KDU-ČSL, spolu s dalšími pravdoláskaři chtěl založit stranu Cesta změny, poté se stal výkladní skříní Strany zelených (než se s ní rozkmotřil, protože zradil její program), aby si nakonec založil vlastní stranu TOP 09.
Zeman byl jen v jedné straně se kterou se sice rozešel v zlém, ALE NIKAM JINAM NEPŘESTOUPIL.
Nyní je sice ve straně SPOZ, ale tu nezaložil on, založili ji jiní lidé a přemluvili ho, aby jim dělal předsedu.

Další odpovědi
iwrana

Protože ti,co budou volit knížete,budou za chvíli stejně zklamáni,jako většina těch ,co cinkali klíči na Václaváku.

Orange

Protože zlevní chleba a pivo. Postará se o chudé, které má rád a stojí za nimi. Na bohaté si došlápne, protože to jsou zmetci, kteří to beztak nevydělali poctivě. Také všem zařídí luxusní důchod, tedy především těm chudým.

Bedy

  • Díky Miloši Zemanovi máme nejzdravější banky v Evropě – to on je tenkrát zprivatizoval a právě ty naše banky jsou jedny z nejvýdělečnějších pro jejich „maminky“ (Erste, KBC, apod.).
  • Miloš Zeman je velice inteligentní člověk a jeho povolání prognostika může být ku prospěchu republice.
  • Miloš Zeman je zásadně proti amnestiím – je to feudální přežitek.
  • Miloš Zeman má prostě lepší předpoklady se stát prezidentem.

Mimochdeom – používání šlechtických titulů je zákonem zakázáno.
A vzpomene si někdo na báseň Zle matičlo, zle! Schwarzenberci zde! ???
Doplňuji:
P.S.: Strana Práv Občanů ZEMANOVCI je též sociálnědemokra­tická strana. Takže Miloš Zeman odešel ze sociální demokracie do sociální demokracie.

venkovan

Nerad bych srovnával hospodářský růst v době, kdy trhy byly celkem otevřené a byl hospodářský růst s dobou, kdy ekonomika se celosvětově plácá kousek nad krachem. To platí pro zaměstnanost i růst mezd. Mimochodem – Zeman a další náš stát silně orientovali na automobilový průmysl. To není nic dobrého.
Bedy: máme nejzdravější banky v Evropě, protože od svých klientů si vybírají za vše nehorázné poplatky.
Ve své podstatě, prezident v našem politickém systému je malá figurka. To co nám třeba Zeman slibuje prakticky splnit nemůže, protože na to nemá pravomoci. A to samé o tom druhém.
Mne zaráží něco jiného – proč lidi s vyšším vzděláním nebo lidi kteří samostatně podnikají se víc přikloní ke Karlovi. Že by ti vzdělanější se nechávali víc ovlivnit populistickými hesly?
Jediné co se u nás stane, že se zachvilku budou oba tábory mydlit, jako fotbaloví fanoušci. Na demokracii ještě nejsme zralí – stačí se podívat na četné diskuse.

Emefej

Protože byl u komunistů a tam byli ti nejlepší z nás.