Avatar uživatele
kurec

Jak poznat kdo byl v minulosti členem strany KSČ?

Zajímavá 0 před 488 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Prověrky 😉
Tohle už po 30 letech ani neřeším…..
Od r. 1980 pracuji ve zdravotnictví. Na poliklinice jsme se všichni znali/měli přehled. Na ambulancích pracovali lékaři nemocnice (jeden podnik).
Ujišťuji Vás, že 98,5 % lékařů, vedoucích pracovníků a odborníků v nelékařských profesích BYLO do roku 1990 členy KSČ. PO CELÉ REPUBLICE.
Bývalé (dobrovolně povinné) členství v KSČ, pro mne není kritériem k posuzování kvalit a morálních kvalit člověka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Naprosto souhlasím s da ny, tenhle moderní hon na komunisty je k smíchu. Kdo se do té doby narodil a vyrůstal, neznal nic jiného a žil v tom, co bylo. Za 50 let třeba takto budete nahánět představitele demokracie. 😉😉😉
NOVÁ DOBA😀😀

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Je to těžké, nikdo nenosí na čele razítko.

(Ani prostitutky, škoda.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
danceman

To bude sranda až se za pár let bude řešit kdo přisluhoval současnému režimu a děti ve školách budou nechápavě kroutit hlavou, že 26 nejbohatších lidí planety vlastnílo stejný majetek jako celá chudší polovina lidstva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Přiznávám se, byl jsem v letech 1984 až 1990 členem KSČ. Byl jsem i jinde, ale pak jsem s tím přestal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Pokud se nepřizná, tak těžko. Ale že někdo jen „byl členem“, to nic nemusí znamenat. Někteří lidé museli být z titulu své funkce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Kdyby bylo po mém, jako že není, rád bych zavedl jakousi takovou „razítkovou demokracii“ (profese, zájmy, aktivity), přičemž nejlépe přímo na to čelo.

Avatar uživatele
Mravenec

👍👍😀

Nový příspěvek