autacek

Může zasáhnout do Vašich práv například účastník swingerspárty, které se Vy neúčastníte?

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/soud-projednava-zalobou-proti-kontroverznim-hram-duka-svobod/r~3853a7­02495a11e9b2a00cc47ab5f1­22/

Nějak si nemohu vysvětlit, jak může do vašich práv zasáhnout něco, čeho se sám neúčastníte a poškodit vás ve vašem vyznání pouhá myšlenka, že tomu čemu věříte vy, někdo jinde nevěří.

Jak se pak musejí cítit například vegerariáni, když ví, že jiní spoluobčané jedí maso? A nebo naopak, nepoškozují vás třeba homosexuálové, že neuznávají vaši heterosexuální orientaci a neskrytě považují svůj anus předurčen místo k vyměšování, k sexuálnímu uspokojování? Za to se dá též někde žalovat a kde prosím?

Odpovědi
ivzez

Ano, účastník swingerspárty může bohužel zasáhnout
do práv osob, které se žádné takové párty nezúčstnily.

Homosexuálové – minimálně ti, kteří se rok co rok producírují
věřejně, poškozují většinu, která jejich „vyznání“ nezastává.

Duka a jeho právník mohli lépe zvážit, co budou žalovat,
ale právo žalovat podle mne měli.

I Vy máte právo si vybírat, odkud budete čerpat své vědomosti.
Bez ohledu na to, co o tom médiu soudím já nebo někdo jiný.