Healor002

Může vydělat obyčejný člověk na akciích?

Nejlepší odpověď
nyjono

I obyčejný člověk se může vyznat této oblasti.
Takže ano, může vydělat.
A také jde o to, kolik. Záleží na tom, kolik chce ten člověk investovat. A za jak dlouho chce mít zisk.

Další odpovědi
Midas

Kdo je obyčejný člověk a kdo není?
Samozřejmě může, ale otázka je jak, na kterých akciích, kolik a za jak dlouhou dobu.

dudu

Jistěže ano, ovšem musíš respektovat určitá pravidla, dodržovat směrnici mifid /Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU/ a kromě zisku kalkulovat i s možnou ztrátou.
Rizikové, ale i výnosné je rovněž investování prostřednictvím investičních kapitálových fondů – např. jedna z mých investic do fondu Amundi Funds China Equity mně momentální vydělává i 100 dolarů týdně / https://www.amundi-kb.cz/fondy/de­tail/LU1882445­569/.

Drap

Může

Kelt

Každý člověk je svým způsobem obyčejný. Ten, kdo neví nic o akciích i ten, který v tom pracuje desítky hodin denně.

anonym

Ano.

Arne1

ano