může ujet škodofka mercedesu?

bych jen zadupal a zakuřilo sa z pneumatík že by se v tom kouři mercedes ztratil :D

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

tak může co by nemohla…stačí když ten meďour bude stát na místě ))))

Další odpovědi
Rocker

Určitě,Superb nebo Octavia by s předjetím třeba Mercedesu třídy A s motorem 1.7 neměl problém.

cukrar

proč by (ne)mohla. To vždy záleží na typu a stavu vozidla.

Lamalam

Proč by nemohla.

honza19hk

proč by nemohla,ono není mercedes jako mercedes a není škodovka jako škodovka.
Když pojede tahač mercedes s návěsem tak ho předjedeš i starou Š120.

Kelt

Samozřejmě že může. Já jsem měl škodovku a předjel jsem Mercedes. On to sice nemohl rozdýchat a předjel mne v zápětí s pocitem vítěze, ale o tom se už nemluví.
Pokud Mercedes stojí, pokud je Mercedes jako hračka, pokud je v Mercedesu slabší řidič, a nebo když má škodovka v nepořádku výfuk, jak se uvádí. Pak by taková škodovka musela ujet i BMW