Lgee

Může téměř každý člověk změnit všechno?

Podle mě je i to možné vemte si kdyby člověk třeba zdědil pár milionů, nebo by je vydělal nějakou šťastnou náhodou.
http://bnw-nwo.wz.cz/con­spiracy/fed.htm tady je například pravda o našem světě a bankovnictví. Kdyby si člověk zaplatil třeba reklamu za několik milionů korun, třeba by se to potom začlo šířit jako lavina, velká část lidí by přešla na kryptomeny a to by byl pro NWo konec. Ale to je jedno většina z vás tady je zaslepená a myslí si že je to jen nějaká konspirační teorie.

PS: také nebude náhoda že odkaz na tuto stránku nelze sdílet na fb ani Google.

Nejlepší odpověď
Ametyst

NWO rozhodně žádná konspirační teorie není. Ostatně jeden člověk Šoroš v roce 2008 cíleně odstřelil britskou libru. Takové spekulanty a žraloky svět nepotřebuje. O co užitečnější je třeba Elon Musk!

Další odpovědi
Edison

Tak rozhodně ne KAŽDÝ (ani téměř) a rozhodně ne VŠECHNO. Kdyby to možné bylo, dávno by to někdo udělal, resp. (skoro) VŠICHNI by to udělali… Tak to z principu fungovat nemůže. Taky je třeba si uvědomit, že kdyby „velká část lidí přešla na kryptoměny“, přešly by na to i banky a státy. Takže nula od nuly… s nepatrným výkyvem… v globálu.

Edison

To s tou librou v r. 2008 je nesmysl. Rozhodně to nebylo dílem jednoho člověka. Tak to taky nefunguje. A pak je třeba nezaměňovat příčinu a následek. Nemluvě o tom, že o „odstřelení“ nelze vůbec mluvit. Byl to jen výkyv. Větší, ale JEN výkyv, nemající zásadní vliv na cokoli. Nafouknutá bublina.

Ametyst

🙂 Jaká nafouknutá bublina, když se o tom vůbec nemluvilo a nemluví? Být závislý na veřejnoprávních aktivistických zprávách musí být na mašli.