Rokio

Může se zvíře po smrti stát člověkem (otázka pro znalce budhismu)?

Podle náboženství budhismus se člověk může stát po smrti bohem, polobohem, znovu člověkem, zvířetem, hladovým duchem, nebo démonickou bytostí.

Pokud se ale zvíře chová dobře, může se stát podle budhistického učení po smrti člověkem?

Odpovědi
dubraro

Podle hinduismu ano.

Smackdown

Víš co je nejhorší?když zvířata na jatkàch chtějí dát najevo cokoli jako malé dítě které neumí mluvit!!!kdyby zvířata uměla mluvit,tak přestaneme jíst a jen zvracet v kuse.