Lucy13

Může se to tak dělat??

Když jedete autem a jedete po rovině a máte danou pátou rychlost a potřebujete zpomalit, je možné hned přeřadit na trojku?

Nejlepší odpověď
zdeny

Záleží kolik máte na tachometru , pokud je tam třeba 60 tak ano ale při větší rychlosti by Vašemu autíčku mohli začít bolet zoubky 🙂

Další odpovědi
panenka

MUSÍTE ZPOMALIT ZAŘADIT ČTYŘI A PAK NA TROJKU MÁTELI MANUÁL.MÁTELI AUTOMAT TEN LEPŠÍ MŮŽETE ZE SEDMIČKY ZAŘADIT NA PĚTKU SPOMALIT Z PĚTKY NA TROJKU.

ReHu

Souhlasím se zdeny. Záleží na rychlosti, ale je lépe podřaďovat postupně.
Nebo podřazovat?

rynek878

máte všichni pravdu,jenom doplním,že používám též řazení z dvojky rovnou na čtyřku,nebo z trojky na pětku,pokud je to třeba trochu z kopce.

misicka2310

Ano je možné po mírném přibrždění!!! Klidně i na dvojku :) jedničku bych však nedoporučovala:)