samicek333

Může se teplé máslo namíchat s rumem?

Dobrý den, když se dělají svatební koláčky a pak se polévají rozpuštěným teplým máslem smíchaným, může se to máslo namíchat s rumem? Dá se to hned na to stříkat rozprašovačem?

Nejlepší odpověď
Drap

Může , dokonce se může i rum s másle. Rozprašovač fungovat asi nebude

Další odpovědi
hanulka11

tak to nevím jestli by ti to máslo rychle netuhlo v rozprašovači ,já je potírám mašlovačkou
určitě ho namíchej s rumem budou vláčné /také to dělám/

Deli

Svatební koláčky se v tom rumu a másle máčí ještě teplé a hned pak se obalí v cukru.