dust8

Lze být na nuda pláži v plavkách či chodit v nich do vody? Případně dostat pokutu, vyhazov nebo přes držku?

Může se na nudapláží být v plavkách či tak chodit do vody, či by tam za to člověk dostal pokutu, vyhazov či před držku?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlépe v plavkách a s foťákem , že.
Přímo do držťky!!!!! Držka je málo.

Další odpovědi
marci1

Nedovedu si vůbec představit, že bych jako textilák chodila mezi nudisty! Jsem ráda, že žiji! 🙂

anonym

samozřejmě tam můžeš v hadrech, ale počítej s tím že tam budeš pro každého za voyéra a nějakým upřímným poznámkám se nevyhneš.

anonym

samozřejmě něco jiného jsou nudistické akce na soukromých pozemcích nebo v interiérech a vyhrazených časech, tam už obvykle striktně platí pravidla „jen bez plavek“ jinak letíš