dust8

Jakou jste dostali nejvyšší pokutu a za co?

Já 500 za neosvětlené kolo večer. Od té doby svítím i za šera.

Nejlepší odpověď
Rokio

Nikdy jsem nedostal pokutu.

Další odpovědi
Edison

Šero není snad snížená viditelnost??? Chlape… ty vrať papíry i na to kolo…

Dochy

Nedostal..
Pokud za pokutu neuvažuješ poplatek 500,– za zapomenutou splátku na kreditce…

quentos

200,– za močení do keře – prej „znečišťování životního prostředí“… :{D>

hapiky

Nejvyšší pokuta je za sňatek(hlavně proto, že nelze zaplatit jednorázově)!

FlAsh_7

Žádnou pokutu jsem nedostal…nemám za co.

michalds

200 za nepovolené parkování

anonym

… za totéž ale jen 100Kč, od té doby už vůbec nejezdím na kole 😁

dubraro

2000 za 120 v obci. Ale je to už moc dávno. Dnes by mi za to sebrali i občanku.

Rokio

Edison: To je právě ono. Ty si myslíš, že když někdo nedokáže rozpoznat, jestli je něco špatné, nebo ne, tak by měl být buďto v ústavu, nebo by neměl mít papíry na daný dopravní prostředek. Ve skutečnosti stačí, když daný člověk ten čin neudělá, pokud se domnívá, že je špatný, i když by třeba nebyl nijak závadný. Takže uživatel dust8 si klidně může řídit to svoje kolo, když chce.