zjentek

Může se do thajský polívky (z Thajska) v sáčku omylem dostat jiný maso, než píšou na obale?

Trošku pozměněný obsah instantní polévky z Asie.

Kepler- tak třeba značka Vifon má uvnitř obalu kapsičku s kusy masa. Známej mi to ukazoval, prej jestli poznám, z čeho je to maso. Nepoznal jsem to, i když zrovna já bych to poznat měl.

Nejlepší odpověď
Agneta

Ne, to se tam nemůže dostat. (:DDD)►do chleba se taky nemůže dostat pečená myš, že – ale na Ukrajině to už vypadá zcela jinak, že:DDD
Jedině že bys snad chtěl něco chuťově jiného a po rozbalení něco přidal, když si toho Fanynka nevšimne:DD

Další odpovědi
Kepler

Myslíš takové ty instantní? Tam si nejsem jistý, jestli tam vůbec původem z masa něco je. Ale k omylům dochází všude.

gecco

Podle výrobce/prodejce – tam se může dostat i sojový…
😉

gecco

Hele – že todle nedáváš Fanynce???!!!

zjentek

Na taléřek z 16. století??? Néééééééééééé­ééééééééééééé­ééé, neblázni.
Dnes už pro tebe nemám boda.

gecco

Já pro tebe taky ne, asi se O5 změnila pravidla bodování…
😉
O taléřek nejde, ale z ´čínské´ polévky by se aji člověk zfamfrnil, psék – žádný psék, si takovou příkoř nezaslouží…
😉

zjentek

Musím Tě trochen opravit- polévka je buď z Thajska a nebo taky z Vietnamu, podle toho, jestli objevuješ maso z nutrie a nebo z potkana ..no a čínský je ten talířek!

Agneta

:DDD