Rokio

Může otrava někoho otrávit?

Je reálné a možné, aby zásahem prudiče bylo jeho okolí otráveno?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdybys měl něco v hlavě, tak bys to pochopil i bez otázky. Chováš se tak.

Další odpovědi
cappuccino

On staci jeden toxicky clovek ve spolecnosti a vsem to znici naladu!
Takze ano, i jeden otrava muze vsechny otravit!!

df

odeslat
další

Filip84

Kušníme a otravujeme❗❗❗ okolí stokrát a ještě úplně nějak jinak. Nyní muž s žížalou v nose! A nyní ještě něco úplně jiného: pitomé otázky na thema: „který je rozdíl?“ Hledají se snadno: 99 ze 100 lidí napíše „jaký je rozdíl?“, třeba proto, protože to tak má být. I 97 ze 100 pacientů s hlavou napíše „jaký je rozdíl?“. 🤦‍♀️

I když otázka nezačíná tradičně „Který je rozdíl?“ – co se stalo!? Nemáš krámy!? Nebo neznásilnila Tě nějaká obyvatelka Znojma a okolí a nezlíbala Tě pod rozkvetlou třešní „do němoty“? 😂 – je to otázka na thema: „který je rozdíl?

Po 151×:

  • ono by to bylo i vtipné, 1× za 10 let. Nebo, dobře, 2× za 10 let, ok? Opakovaný vtip přestává býti vtipem!,
  • kdybys si dal tu práci a zadal do Google „otrava wiktionary“, tak bys se dočetl, že může být der otrava und die otrava. Der otrava, nominativ plurálu otravové, nikoho otrávit nemůže, protože der otrava nemá s jedem nic společného. Na druhé straně die otrava, nominativ plurálu otravy, někoho otrávit může, protože má s jedem všecko společného.

Der otrava znamená: muž obtěžující ostatní (to bys měl znát, to jsi Ty, prde! 🙄🥱).

Die otrava znamená: a) vniknutí jedovaté látky do organismu, b) hovorově stereotypní či obtěžující činnost, c) expressivně ženu obtěžující ostatní a d) zastarale jed.

Když se necháš přeoperovat na ženu opačného pohlaví, tak budeš povýšen z der otrava na die otrava! Do toho jdi, budeš mít bambeřici, narostou Ti z hormonů „pěkný“ kozy (ale možná i pěkný, nebo si koupíš silikony! 😎🤷‍♀️), půjdeš jyřýkovi🤪 příkladem! 😎😈

Zdroj: https://cs.wik­tionary.org/wi­ki/otrava