Menchen

Může marihuana způsobit psychozu i u zdravého člověka, který k ní nemá predispozice ani sklony?

Dobrý den, zajímalo by mně, jestli může marihuana (přírodní lehká droga) způsobit i u zdravého člověka psychozu? Vím, že může „spustit“ nebo „urychlit“ u člověka, který k ní má predispozice a má jí v genech. Ale u zdravého?

Odpovědi
Schluker

Ano, může

Dochy

Jiné...

„který k ní nemá predispozice ani sklony?“ – To ale předem nepoznáš. Lze to pouze s určitou mírou pravděpodobnosti odhadnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.