dust8

Může jeden Birell či nějaké jiné nealko pivo denně naopak pomáhat játrům?

Nejlepší odpověď
annas

Osobně se domnívám, že cukr i bublinky nejsou příliš vhodné. Játrům prospívají hořčiny. Birell má i alkohol, takže bych si spíš dala malou skleničku hořkého piva, kdysi se tradovala, že plzeňské pívo prospívá i ledvinám. Jenže teď je už víc druhů.

Ale u všeho platí – s mírou. U každého je to jinak.

MUDr. Petr Vítek, Ph.D., MBA: „Dobrý den, kávu doporučuji 4–6/den. Birell není vhodný, obsahuje malé množství alkoholu.“

https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/104350494­55-dobre-rano/chat/8335-mudr-petr-vitek-ph-d-mba/

Přečtěte, jak působí nealkoholické pivo.

"Nealkoholické pivo – šance pro nemocná játra? "
https://www.virova-hepatitida.cz/ak­tualne/nealko­holicke-pivo-sance-pro-nemocna-jatra-570

Další odpovědi
Drap

Játrům, to netuším. Snad jen může pomoci trávení. V žádném případě to cirhózu nevyléčí.

zjentek

To je moc. Kdybych o tom rozhodoval já, doporučil bych denně cca deci. Společnost si taky zavedla spoustu pravidel podle toho, jak sama vypadá a to je jejich věc. Ovšem člověk by měl vážit nějakých 70 kg na 180cm výšky a při takové zdravé postavě už bude deci piva denně na zdraví znát. To víš, ti dnešní obři nedokáží a logicky ani nemohou určit žádnou míru, co a kolik je zdravé a kolik už je přes míru. Jejich těla to přirozeně nevnímají, neboť přirozeně vnímají jejich „přirozenost“. A to je strašné. Vždyť dnes už ani v „chudé“ ČRdeli vlastně nerozeznáme 20. letého mladíka od 40. letého chlapa, kvůli postavy. hele duste, když ubereš, nic moc nepokazíš! Stále platí, že tu největší krásu najdeš v odříkání. Hlašky typu „co sežeru a vychlastám, to už mi neseberou“ jsou prostě out, smiř se s tím! Zráním mozku dojdeš do stádia, kdy už ti ANI VEGAN vadit nebude, mně můžeš klidně věřit! (;

jirka F

Podle mně na to moc vliv nemá.Birrelu si můžeš dát kolik chceš.Je nealkoholické.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.