SarrahParker

Jaký sport má největší vliv na postavu?

Nejlepší odpověď
Dochy

Zvedání půllitrů.
Takové sumo je ovšem pro obecný evropský vkus také poměrně tragické.

Další odpovědi
aliendrone

Namátkou mě napadá PARAŠUTISMUS. Stačí, když se ti neotevře padák a věř mi, že tvé tělo při dopadu ze 3000m bude k NEPOZNÁNÍ. 😁

elkon

Svým způsobem každý.

quentos

Pravidelný.

Tomáš Ježek

jsou na to výzkumy, měří se O2 spotřebovaný, vyhrávají běžky a vysokohorská turistika, paradoxně třeba kolo nebo plavání – pokud nejsou vrcholové nejsou z hlediska aerobní zátěže tak vlivné na postavu

da ny

„Jak na formování postavy? Ve skutečnosti úplně jinak, než se běžně radí.“
k, než se běžně radí
https://fitnes­srevolution.cz/for­movani-postavy/
STRAVA z 80%, plavání, Aqua aerobic, chůze, joga, jízda na koni, rotoped, spinning, kalenetika….. kaýdý pravidelný pohyb.
https://proze­ny.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-jak-zhubnout-cviceni/631040/ka­lanetika-zaziva-comeback-zpevnete-postavu-osvedcenym-zpusobem.html