Rokio

Může člověku hrozit za obtěžování jedna dobře mířená rána do zubů?

Můj cíl je mít kompletně zdravý chrup alespoň do 30 let. Zatím mám trvalý chrup bez kazů. Nikdy jsem neměl zubní kaz, když nepočítám mléčné zuby.

Mohl by mi někdo vyrazit zub, když bych nepřestal s otravováním? Dnes jsem například dvakrát obtěžoval ostrahu.

Odpovědi
Mravenec

Jistě že mohl. Klidně i bezdůvodně. Lidé jsou různí a nikdy nevíš, co čekat.

aliendrone

Važ si toho, kde žiješ. V Praze bys už dávno měl totální zubní protézu, tedy pokud bys už dávno neprděl do hlíny. 😉 😄