mosoj

Může být toto mezinárodní telefonní číslo ?

+1 760 284 3222
+4420 3286 3820

Nějak mně ty předvolby nesedí!

Nejlepší odpověď
autacek

To první je předvolba států Severní Ameriky, především USA a Kanady
a to druhé je předvolba Velké Británie

Co ti na tom nesedí ?
Doplňuji:
http://telefonni-predvolby.letem.cz/

mosoj

Dík. Pletlo mně to + 4420.

massager

reagujem na telefonne cislo, ktore ste napisali, predpokladam, ze ste nasledne z tej stranky kde je toto cislo uvedene objedavali tovar…

massager

dobry den, objednal som z tejto webstranky tovar, zaplatil som, ale ani po dvoch mesiacoch neprisiel. na mail nereaguju, chcel by som sa opytat ci vam tovar prisiel v poriadku. Dakujem za odpoved.

arygnoc

pevné linky začínajú v UK na predčíslie 2.
je to pevná linka v UK (+4420 …)