Lgee

Může být neplodné i zvíře?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Jasně, typicky třeba mula a mezek, kříženci osla a koně. Mezidruhovým křížením obecně vznikají jedinci se sníženou nebo žádnou plodností. Ovšem někdy to může vést ke vzniku nových druhů – známé např. u skokanů, v těch je hroznej bordel…

Další odpovědi
Emefej

Ano. Myslíš, že neplodnost je výsadou pouze lidí?

zjentek

Ano. Přestože jsem neplodný, ženy v posteli řvou: zjentku, ty jsi zvíře!

Speed77

Vsadím se, že kastráti jsou určitě neplodní. ;)

Nassin

Samice králíka, která nezůstane po několika zapuštění březí, jde na pekáč! A co teprve vůl, ten jde na jatka.
Takže i zvířata jsou neplodná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.