Hungalabunga

Muž který má sex s mámou své ženy, co je to za člověka?

To je netrápí svědomí?
Trochu nechutný ne?
Co vy na to?

Odpovědi
autacek

No, jako nevěra to není ideální, ostatně to ale není žádná nevěra. Pokud se žena spustí se zetěm, vypovídá to i něco o ní, nejen o tom muži. Především ta by měla mít rozum a chtít pro své dítě to nejlepší, chlap je jen chlap.

iceT

Já na to, že Co je v domě, není pro mě, obrazně.

Občas se spustí snacha s tchánem, ženich se sestrou nevěsty, nevěsta s ženichovým bratrem a co s tím chceš dělat? Nejspíš nic, pudům neporučíš. A jak se vyjádřil zjentek: pokud ženská nedá, chlap nebere.

zjentek

Voni mně to asi smažou, ale…

Tak já vezmu za příklad Sáru S., protože TÉ TO NEJVÍC kouká z očí- kam by asi zašla, kdyby měl Saudek třeba deset synů? No, co si budem…

Chlap prostě nic- když ženská není děvka, tak ostrouhal a hotovo, tečka, žádná soulož se nekoná. A co je to za člověka, zní otázka? No když ženská děvka je, tak takový chlap má pak kvůli ní v hospodě nálepku MADRFAKR a je vcelku jedno, čí matka coura to byla.