Avatar uživatele
Kopretinka..

Jak poznám děvkaře?

Ahoj, celý příběh vám psát nebudu, ale miluji jednoho muže. Vztah mezi námi dvěma je stejně prakticky nemožný, jelikož je mezi námi docela velký rozdíl a kromě toho žije v dlouhodobém vztahu. Jeho partnerkou bych asi stejně být nemohla, protože jsem citlivá a vadilo by mi, kdyby mě podváděl. Šanci tomu vztahu ještě pořád dávám, ačkoliv nechci ničit ,,fungující'' vztahy. Každopádně on je typ člověka, o kterém nevím, co si mám myslet. Je hodně sebevědomý, namyšlený na své postavení v práci. K lidem se chová odměřeně, i když k některým, třeba ke mně, se chová velmi mile. Až mám takový dojem, že mi chce vnutit, jak je hodný, milý a vstřícný. Usmívá se na mě takovým slaďoučkým úsměvem od ucha k uchu a když se nedívám, nebo si to aspoň myslí, pohled mu uklouzne k mému výstřihu nebo se na mě začne dívat nepříjemně nadrženým pohledem. On je opravdu hodně velký frajírek a myslí si, že mu svět leží u nohou. Právě proto nevím, jestli se mu dá věřit a jestli bych se na něj, kdybychom si spolu náhodou začali, mohla spolehnout. Jeho partnerka není žádná modelka a vypadá tak mile, že nic nepotřebuje a spíš se mi zdá, že je to taková ta hodná ,,služka'' v domácnosti. Mám takové nepříjemné tušení, že se svou sekretářkou měl sexuální poměr i přesto, že stále žije se svou dlouholetou partnerkou. Možná ho ještě stále má, kdo ví? Se mnou zatím jenom flirtuje, když mu napíšu, tak mi pošle vždycky nějaké srdíčko a tak… Ale já bych si s ním nezačala, když je ve vztahu, já nejsem nějaká levná sekretářka (teď nic proti sekretářkám, jen proti těm, které se chovají tak, jak to bývá v různých filmech nebo vtipech). Mě by akorát zajímalo, jak takového sukničkáře odhalím a zjistím, že mu jde jenom o jedno dřív, než si s ním něco opravdu začnu. Máte nějakou radu, jak to poznat třeba podle typu člověka nebo prostě podle toho, jak se k dané ženě chová?

Zajímavá 0 před 2780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

třeba podle nicku. boreczech 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

„žije v dlouhodobém vztahu“
„Mám takové nepříjemné tušení, že se svou sekretářkou měl sexuální poměr“
„pošle vždycky nějaké srdíčko a tak…“

„Mě by akorát zajímalo, jak takového sukničkáře odhalím“ Aha:----)

Stejně mu podlehneš jako každá druhá hoe, když tu o něm tak básníš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ty ho znáš a nevíš co si máš myslet. Nikdo z nás ho nezná a máme to rozluštit?
Sama si musíš udělat jasno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nepoznáš, hlavně pokud má doma ženu. Protože se bude snažit, aby o ten servis nepřišel.
Ale mě stejně připadá, že si dost protiřečíš, a něco začít si s ním chceš, i když píšeš, že ne, že nejsi rozbíječka vztahů. Jen se chceš ujistit, že neuděláš chybu.
Nevím v jakém jste vůči sobě postavení (nadřízený/pod­řížená, kolegové na stejné pracovní úrovni), ale měla by sis uvědomit, že intimní vztahy na pracovišti nejsou dobrý nápad a tobě by to mohlo jen ublížit.
Radši bych se poohlídla jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Zadaný chlap, který má fungující vztah a je v něm spokojen, nechce nic jiného než sex. Nový vztah totiž nepotřebuje, když mu ten původní funguje. To je logické a logika je to, co muži většinou používají. Chytrý muž s fungujícím vztahem si hledá k nevěře ženy, které mají doma rovněž fungující vztah, protože od nich očekává, že budou chtít taky jenom sex. A často jim to vychází. Zaplítat se se svobodnou holkou, která si teprve hledá partnera pro zahnízdění, je pro ženatého muže a jeho vztah velmi riskantní.
A jak se pozná sukničkář? Sukničkář je každý chlap, který je trochu k světu. Jen někteří jsou pouze teoretici. Jako třeba já 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Muži potřebují sex. Jsou tak zařízení. Opakuj si to 20× denně.
To, že má někdo stálou partnerku, ani zdaleka neznamená, že mu ona ten sex poskytuje. Velice často spíš naopak. Takže hledá kde se dá. Pokud je od přírody přitažlivý, taky najde. A mladá holka je lákavý cíl. Co říká nebo píše, je naprosto bezvýznamné. Potřebuje sex a dělá co je potřeba aby ho dostal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

MILUJI JEDNOHO MUŽE-NIKDY BYCH SI S NÍM NEZAČLA,PROTOŽE NEJSEM LEVNÁ SEKRETÁŘKA-co to sakra je??pokud se chceš na něco ptát,nelži nejdříve sama sobě,a pak zde.JE VELKY FRAJÍREK-J ZADANÝ-KOUKÁ MI DO VYSTRIHU-FLIRTUJE SE MNOU-POSILA MI SRDICKA-MYSLIM,ZE MEL POMER SE SEKRETARKOU-co myslis,je to věrny chlp,nebo děvkař?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek