Kopretinka..

Jak poznám děvkaře?

Ahoj, celý příběh vám psát nebudu, ale miluji jednoho muže. Vztah mezi námi dvěma je stejně prakticky nemožný, jelikož je mezi námi docela velký rozdíl a kromě toho žije v dlouhodobém vztahu. Jeho partnerkou bych asi stejně být nemohla, protože jsem citlivá a vadilo by mi, kdyby mě podváděl. Šanci tomu vztahu ještě pořád dávám, ačkoliv nechci ničit ,,fungující'' vztahy. Každopádně on je typ člověka, o kterém nevím, co si mám myslet. Je hodně sebevědomý, namyšlený na své postavení v práci. K lidem se chová odměřeně, i když k některým, třeba ke mně, se chová velmi mile. Až mám takový dojem, že mi chce vnutit, jak je hodný, milý a vstřícný. Usmívá se na mě takovým slaďoučkým úsměvem od ucha k uchu a když se nedívám, nebo si to aspoň myslí, pohled mu uklouzne k mému výstřihu nebo se na mě začne dívat nepříjemně nadrženým pohledem. On je opravdu hodně velký frajírek a myslí si, že mu svět leží u nohou. Právě proto nevím, jestli se mu dá věřit a jestli bych se na něj, kdybychom si spolu náhodou začali, mohla spolehnout. Jeho partnerka není žádná modelka a vypadá tak mile, že nic nepotřebuje a spíš se mi zdá, že je to taková ta hodná ,,služka'' v domácnosti. Mám takové nepříjemné tušení, že se svou sekretářkou měl sexuální poměr i přesto, že stále žije se svou dlouholetou partnerkou. Možná ho ještě stále má, kdo ví? Se mnou zatím jenom flirtuje, když mu napíšu, tak mi pošle vždycky nějaké srdíčko a tak… Ale já bych si s ním nezačala, když je ve vztahu, já nejsem nějaká levná sekretářka (teď nic proti sekretářkám, jen proti těm, které se chovají tak, jak to bývá v různých filmech nebo vtipech). Mě by akorát zajímalo, jak takového sukničkáře odhalím a zjistím, že mu jde jenom o jedno dřív, než si s ním něco opravdu začnu. Máte nějakou radu, jak to poznat třeba podle typu člověka nebo prostě podle toho, jak se k dané ženě chová?

Nejlepší odpověď
anonym

třeba podle nicku. boreczech 😁

Další odpovědi
anonym

„žije v dlouhodobém vztahu“
„Mám takové nepříjemné tušení, že se svou sekretářkou měl sexuální poměr“
„pošle vždycky nějaké srdíčko a tak…“

„Mě by akorát zajímalo, jak takového sukničkáře odhalím“ Aha:----)

Stejně mu podlehneš jako každá druhá hoe, když tu o něm tak básníš.

Drap

Ty ho znáš a nevíš co si máš myslet. Nikdo z nás ho nezná a máme to rozluštit?
Sama si musíš udělat jasno.

iceT

Nepoznáš, hlavně pokud má doma ženu. Protože se bude snažit, aby o ten servis nepřišel.
Ale mě stejně připadá, že si dost protiřečíš, a něco začít si s ním chceš, i když píšeš, že ne, že nejsi rozbíječka vztahů. Jen se chceš ujistit, že neuděláš chybu.
Nevím v jakém jste vůči sobě postavení (nadřízený/pod­řížená, kolegové na stejné pracovní úrovni), ale měla by sis uvědomit, že intimní vztahy na pracovišti nejsou dobrý nápad a tobě by to mohlo jen ublížit.
Radši bych se poohlídla jinde.

klumprt

Zadaný chlap, který má fungující vztah a je v něm spokojen, nechce nic jiného než sex. Nový vztah totiž nepotřebuje, když mu ten původní funguje. To je logické a logika je to, co muži většinou používají. Chytrý muž s fungujícím vztahem si hledá k nevěře ženy, které mají doma rovněž fungující vztah, protože od nich očekává, že budou chtít taky jenom sex. A často jim to vychází. Zaplítat se se svobodnou holkou, která si teprve hledá partnera pro zahnízdění, je pro ženatého muže a jeho vztah velmi riskantní.
A jak se pozná sukničkář? Sukničkář je každý chlap, který je trochu k světu. Jen někteří jsou pouze teoretici. Jako třeba já 🙂

dubraro

Muži potřebují sex. Jsou tak zařízení. Opakuj si to 20× denně.
To, že má někdo stálou partnerku, ani zdaleka neznamená, že mu ona ten sex poskytuje. Velice často spíš naopak. Takže hledá kde se dá. Pokud je od přírody přitažlivý, taky najde. A mladá holka je lákavý cíl. Co říká nebo píše, je naprosto bezvýznamné. Potřebuje sex a dělá co je potřeba aby ho dostal.

pizlicka

MILUJI JEDNOHO MUŽE-NIKDY BYCH SI S NÍM NEZAČLA,PROTOŽE NEJSEM LEVNÁ SEKRETÁŘKA-co to sakra je??pokud se chceš na něco ptát,nelži nejdříve sama sobě,a pak zde.JE VELKY FRAJÍREK-J ZADANÝ-KOUKÁ MI DO VYSTRIHU-FLIRTUJE SE MNOU-POSILA MI SRDICKA-MYSLIM,ZE MEL POMER SE SEKRETARKOU-co myslis,je to věrny chlp,nebo děvkař?