Leoš 6150

Musím dělat znova autoškolu? Podrobnosti jsou uvedené v popisu.

Dobrý den ,
Pokud mi v roce 2006 vzali papíry za alkohol a ted mi nejspíš vezmou znovu jelikož jsem nadychal po prvé 0,11 po druhé 0,13 dal jsem si 10º pivo a myslel jsem si že to vyprchalo pri mojí váze 120kg nicméně jsem to přiznal.Musím dělat znovu autoškolu i když mi právě byli papíry zebrany i dříve? Bere se na to ohled

Původní neotázka
Musím dělat znovu autoškolu když mi byli papíry zebrany za alkohol i v roce 2006.Děkuji moc za odpovědi

Odpovědi
Arne1

Podstatné je, na jakou dobu o ŘP přijdeš. Jestli to bude do roku, tak by to mělo být bez AŠ.

Jiří Bohumil

Bude to řešeno ve „správním řízení“. A vzhledem k tomu, že jde o tak nízkou hladinu a že jsi se přiznal a pokud budou rozumní (to už je ale pouze na náhodě a štěstí), pak by postih nemusel být takový, aby jsi musel autoškolu opakovat. Ale s „flastrem“ a zákazem musíš, vzhledem k „recidivě“, určitě počítat. Chybami se člověk učí a příště si už dáš snad větší pozor.

cukrar

Leoši, Leoši,
0,11 a 0,13 není alkohol, za to nemůže být trest, i kdybyste tvrdil, že jste opitý.

Pokud Vám byl odebrán řidičák na více jak 12 měsíců, musíte do autoškoly a psychotasty.

GM

Zajímalo by mě, jak dlouho jsi jezdil opilý a kolik lidí si ohrozil, než ti sebrali řidičák. Pokud jsi jezdil opilý, zavřela bych tě do vězení.

Arne1

0.13 není opilost a už vůbec neohrožuje. V mnoha zemích povolený limit.