martinka21

Most > Ostrava

Ahoj, měla bych pro mě důležitou otázku. Nikdy jsem nejela takovou dálku, tak se moc nevyznám. Hodlám jet z Mostu do Ostravy, našla jsem si na Student Agency Most > Ostrava za 290,– (Z Mostu autobusem do Prahy a z Prahy vlakem do Ostravy),jen nevím jestli v té částce je započítán autobus i vlak. Děkuju moc za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Dívala jsem se na mapku RegioJetu. Jak určitě víte, vlak jede z Prahy, takže doprava z Mostu do Prahy je autobusem.

Nevím, jakou jízdenku si budete kupovat, ale jízdenka za Kč 290 je z Mostu až do Ostravy. .
Uvidíte to i v odkazu, kde je cenové rozpětí jízdenky od Kč 290 a výš. Vložila jsem místo odjezdu a příjezdu a náhodný den.

https://jizden­ky.studentagen­cy.cz/Booking/from/MON/t­o/OVH/tarif/RE­GULAR/departu­re/20140812/ret­dep/20200302/re­turn/false?8#se­arch-results

Další odpovědi
setapouch

To je nepravděpodobné. Můžeš dát odkaz?