nikolkap

Zajímalo by mě která města se vám vůbec nelíbí.

Která města na celém světě se vám vůbec nelíbí.A je takové i v ČR??

Nejlepší odpověď
annas

Když jedeme autem z Moravy do Prahy přes Mohelnici a přijíždíme do Čech, hned poznáme, že jsme v Čechách. Obrovský rozdíl mezi upravenosti vesnic a domů v Čechách a na Moravě.

Konkrétní město? Nevím. V každém je něco, co se mě zaujme, ale i to, co nemusím.

Další odpovědi
1popelka1

V ČR se mi nelíbí severní Čechy – hlavně severní část – staré oprýskané šedé omítky, všechno je takové smutné, špinavé, tmavé, polozborcené, ale i tam se to pomaloučku mění k lepšímu. (omlouvám se všem zdejším)

Jinak co se týče světa, říká se, že nejškaredější města jsou v USA. Podle Jana Šmída je jedno z nejodpornějších měst Houston.
Doplňuji:
Ještě doplňuji Havířov – průmyslové město s žádnou historií.
Ale samozřejmě platí,že člověku se líbí všude, pokud je na daném místě s příjemnými a milujícími lidmi, pak má třeba i na ten Havířov hezké vpomínky, ale nic to nemění na tom, že dobrovolně žít bych tam nechtěla 🙂

niobe

Miluji svoji vlast a každé město má podle mě i své kouzlo… I šedé s oprýskanými omýtkami… Nejdůležitější jsou lidé, kteří v městech žijí. Vždy se může něco stát a je na lidech z toho města, zda se k Vám otočí zády či Vám ochotně pomohou-to pak máte, v druhém případě, alespoň vzpomínku, že sice jste byla v „nehezkém“ městě, ale potkala jste nového úžasného člověka…

kokoťenko

Kladno,Ostrava apod…

Džanička

Mě se nelíbí Havlíčkův Brod,Humpolec,Os­travsko,Most.Os­tatní nemůžu posoudit,protože jsem tam nebyla.

Luss

Asi nikomu se nelibi mesta prumyslova, ale myslim, ze nektera jsou do pytle tech nehezkych hozena uplne omylem. Kazdemu se vybavi severni Cechy, kdyz je rec o prumyslu, zhuntovane krajine a spinavych mestech, ale treba Litomerice, Kadan nebo Zatec jsou mesta moc pekna a mnozi je smahem zaradi mezi ta severoceska nevabna…
Kazde mesto ma neco zajimaveho. Nez muze clovek napsat, jake mesto se mu nelibi, musi ho mit opravdu dobre poznane. Nekdy si ve vlaku rikam, jak osklivym mestem zrovna projizdim, ale kdybych vystoupila a sla do centra, treba bych se divila…

ten který je

V ČR se mi nelíbí Karlovy Vary,tedy pokud je toto město ještě součástí ČR.

hrášek

Vůbec,ale ani trochu se mi nelíbí Karviná,Most a Ostrava

Ewush

Nelíbí se mi Karviná, je to tam takové depresivní.

quentos

Nymburk … byla to má přestupní stanice na cestě do Litoměřic a mezi vlaky byla hodina pauzy, tož jsem si řekl, projdu si to tady. Tedy, tak hrozné město už jsem dlouho nezažil; začíná to už tou otřesnou nádražní budovou a ani dál to není lepší…

ReHu

Myslím, že každé město má alespoň část, která je pěkná.

panenka

Mě se líbí všechny města každé město má nějakou svoji pamatku.

iwetax

Klatovy – Vlakové a autobusové nádraží je asi 2km od centra nebo nemocnice. Jsou tam špatně řešené přechody přez široké silnice plné aut. Pokud chcete jít do krytého bazénu tak je to přez celé město.

Dvůr Králové- Do tohoto města jsme si udělali ten nejdebilnější vílet co jsme kdy dělali. Tamní „nejhezčí ZOO“ Jsme prošli za hodinu a půl. Vyděli jsme šimpanze za mřížemi a ve vykachličkovaných výbězích s betonovou podlahou. Poté jsme se vrátili a jeli rychle pryč. Pokud chcete vydět krásnou ZOO tak se Dvoře Králové vyhněte obloukem a jeďte radši do Prahy nebo do Plzně. Tam jsou zvířata v přirozeném prostředí.

Vikičistič

Já nemám rád Prahu je plná modrých mafiánů.A teď ještě navíc těch jejích TOP 09 aVV.

hambac

v ČR Praha, ve světě to mají všude moc hezké