Lucimia

Máte radši vlak nebo autobus?

Co je podle vás lepší??? Nevím čím jet zítra za přítelem…:-) Vlakem se mi nechce proto, že je obtížný přestupování v Havlíčkově Brodě, ale zase mi to přijde rychlejší a hladší cesta.. :) Čím vy radši jezdíte?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já bych asi jela taky radši tím vlakem,musíte vzít v úvahu,že děti mají zítra prázdniny,hromadná přeprava bude asi pěkně natřískaná,podle mého méně lidí cestuje vlakem,tak by to snad mělo být pohodlnější

Další odpovědi
quentos

já raději všude vlakem, neriskujete, že se vám udělá blbě, je to romantika, hezky to drncá, je to ekologičtější a ten jeden přestup, pokud není časově o hubu, se dá přežít…
Doplňuji:
nezapomeňte ale aplikovat nějakou slevu – třeba zpáteční, jedete-li tentýž nebo další den zpět…

BEAES

Jezdím obojím, ale vlak je opravdu pohodlnější, můžete se tam i občerstvit a skáknout na wc, projít se, pokud cestujete dlouho. Do 50km upředňostňuji bus.

lorja

Pokud jedu sama a mám více zavazadel,dávám přednost autobusu.Na výlet s rodinou mám raději vlak.Vlakové i autobusové nádraží jsou u nás vedle sebe.

anonym

Zřejmě vlakem.Přijde mi to pohodlnější.Ale bus zase bývá rychlejší.Hodit si korunou?

panenka

Raději jezdím vlakem líbí se během jízdy sledovat to okolí.

anonym

Proferuji vlak uz od detstvi to byl pro me zazitek.

Jahoda

Jezdím obojím, ale ten vlak je pro mne lepší. Také mne moc baví sledovat během jízdy okolí. Vlakem jsem začala jezdívat brzy, protože v autobuse se mi dělávalo vždy špatně, ve vlaku ne. ;o). Takže když už, tak vlak ;o)

oskar

Vlakem je to zaživnějši a pohodlnějši.

Nuk nuk

Určitě mám raději vlak, snad s výjimkou tras, kde je více než jeden přestup. To pak raději volím autobus.

lam

vlak rad sleduju okoli a kdyz potrebuju muzu jit na wc a proste jse mi to libi ale i auto busem jezdim rad ale kdyz jde o dloue vylety tak vlak kdyz treba ke kamosum tak autobus

pukman30

Vlakem.