tomas456

Mohu s tím ujet ještě cca. 250km?

Zdravím, chci se zeptat. Mám octávii 2.0 TDi 103 kW a poslední týden my neustále vypadává výkon a po chvilkách zase naskakuje a potřeboval bych s tím dojet do autorizovaného servisu v Olomouci, kde mám výraznou slevu, jsem z Prahy a mám to tam 250km. Moje otázka zní, zda se ničí i něco jiného, krom té váhy vzduchu, která to způsobuje? Abych nezjistil, že jsem touto cestou nezničil třeba celý motor atak… Děkuji za odpovědi…

Odpovědi
HonzikPernik

Stejně musím zaplatit naftu a na 500 km už to nějaká ta kačka bude.
Dojeť s tím buď to kixne nebo ne, nic si z toho nedělej. Kdyžtak to tam dotlačíš.

anonym

Pokud ti svítí, neproblikává, kontrolka symbolu motoru(oranžová), klidně můžeš jet i delší vzdálenost!

cochee

A jsi si jistý, že je to MAFka? Já bych to tipoval na turbo…