Lorrien

Mohu ještě teď v listopadu přejít na jinou střední školu??

Nebo budu muset dokončit prvák a pak jít znova do prváku??
Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Po pololetí si zažádej o přestup na jinou školu, na té školy s tebou udělají srovnávací testy, a pokud je uděláš tak můžeš pokračovat na nové pololetí na nové škole pokud ne, tak můžeš se nechat vyloučit a nebo dokončit první ročník, a požádat o přestup na tuto školu – ale to již jedeš od 1. ročníku.

Další odpovědi
Chubby

Takhle k nám přestoupila v prváku (na střední) jedna holka, takže myslím, že ano.

Jen najít školu a dotázat se přímoli tam, jestli mají volnou kapacitu na obor, na který chceš jít a zda je možné přestoupit a jestli musíš složit nějaký test.

Na vysoké je to jiné ale

lukas.lukas

Jestli se ti vede ve dobře, tak ano.. ale oni mají problém v tom že všude mají plno, takže musíš být fakt dobrá 🙂