mohu být zaměstnaná behem zdravotní neschopnosti?

Nejlepší odpověď
hanny 2

To si snad děláte srandu ne?Co když vám přijde kontrola?Nehledě na to,že to je zneužití nemocenských dávek!A neschopenka je snad od slova „neschopný práce“!

Další odpovědi
dědapetr

Můžete jen domácí práce pro rodinu pokud to zvládnete ze zdravotních důvodů.Jinak ne!

tom004

Jestli je to „mít uzavřenou pracovní smlouvu“,tak ano. Jinak velice přesně odpověděla Hanny 2.

hanulka11

To je vidět, že vám nic není, když máte pomyšlení na práci .Já když mám jednou za 10 let neschopenku -tak padnu a jsem ráda, že jsem ráda . A myslím jen na to ,aby mi bylo už dobře .

Salvaje

Jestli Vám na to přijdou, tak Vám minimálně vezmou peníze, co jste dostala jako nemocenskou…