zvonisek

Mohou zatknout za inzerát na inter. stránkách?

Odpovědi
anonym

Na čích stránkách? Koho zatknout? Jaký inzerát? … pokud inzeruješ že někoho za úplatu odkrouhneš tak jistě ano. A umím si představit řadu dalších inzerátů podobného ražení (třeba jakkoliv nabádájící k rasové nesnášenlivosti) které by k tomu mohly vést.

Edison

Jasně, že mohou. Ze zákonem stanovenýchv důvodů.

plebs

Záleží za co, když to bude trestné za pět minut je adresa za dalších pět minut poloha poté kde se nachází nejblíže policejní hlídka anebo zásahové komando.