Ondrashek06

Mohou v roce 2023 lidé s Aspergerovým syndromem řídit auto?

Byla tahle nesmyslná vyhláška zrušena? Naposledy jsem viděl články z roku 2021 o případném povolení.

Může nyní autista auta řídit nebo ne, pokud má oficiální diagnózu?

Odpovědi
elkon

Od toho je lékař, který musí posoudit adepta na řidičský kurs.

Lily Collins

People with Asperger's [url=https://fn­afgo.com]fnaf[/ur­l] syndrome can drive safely if they master basic skills such as attention, concentration, and decision-making.

Star Jeffree

V některých zemích mohou osoby s autismem řídit auto, pokud splňují stanovené podmínky a mají oficiální lékařskou diagnózu. Avšak tyto podmínky se mohou lišit v závislosti na legislativě každé země nebo státu backpack battles

Xernesta

Příspěvek smazán administrátorem.