Kazatel

Modlíte se před spaním?

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Před spaním ne, ale před konzumací jídla v restauraci.

Další odpovědi
Malvína

Nikdy. Jen když jde do tuhého, a to nejsem věřící. Ale prý to nevadí, stejně jako chození do kostela nevěřícími.

da ny

Ne.
Používám jiné formy ochrany, před spaním, po probuzení, různými aktivitami i před konzumací jídla, z jiné, než vlastní kuchyně. ;D
Otčenáš, k některým účelům používám, ale ne před spaním. :)

Zacheus

Ano, Apoštolské vyznání víry, Otčenáš, Zdrávas, Pod ochranu tvou a Anděl Páně. Ráno se modlím totéž, jen místo Pod ochranu tvou odříkám Desatero a Zdrávas Královno.

df

Ne, modlim se rano, když začínám nový den.

paul1

Před spaním ne, jen před štědrovečerní večeří, to stojíme všichni okolo prostřeného stolu a modlíme se kolektivně, tak si tam pro sebe brumlám.

Rokio

Nemodlím se před spaním.

Roman71

Občas před spaním, zvlášť když nemůžu usnout. Jinak ráno, poděkování za probuzení, prosba o sílu a požehnání pro celou duchovní rodinu, pak během dne poděkování za jídlo, před čtením Bible prosba o vedení svatým duchem.. No, je toho vždycky hodně, co bych chtěl říct, ale Bůh ví, co mám na srdci. 😉

elkon

Ne, jsem ateista.

Alex nový

Ne nemodlím protože nevěřím v boha

Marty Koller

Ano já jo každý večer! Mám boha moc rád, jsem věřící