leňa86

Moc prosím o radu, je něco co je opravdu učínné na škrábance od kočky? Něco co opravdu napomůže k hezkému hojení a minim

Odpovědi
aliendrone

No, bohatě stačí obyčejný 3% peroxid vodíku, ale MUSÍ se aplikovat co nejrychleji po poranění. Čím pozdější je ošetření, tím pomaleji se rána hojí.

Emik19

ahoj, za mě hemacut sprej,, je to ted celkem novinka, ale protože jsem dost nešikovná a pořád se o něco zranuju a zrovna mi v lékárničce vše došlo, tak mi paní v lékárně doporučila toto. A za mě jako super… nevím jestli po tom nebudou jizvičky ale vypadá to že se ty moje škrábance hojí hezky, a ani to neštípalo 🙂 tak uvidíme..zkus to taky

nyjono

Zkus Hemagel.

da ny

Kolegyně z práce má doma aloe vera (měkkou), odlomí kousek a hned natře.
Má ještě jednu rostlinu se stejnými účinky, název si nepamatuji. Sama jsem nedávno na „odřeniny“ a povrchové pořezání od papíru a nože, použila opakovaně aloe. Přestalo štípat, brzké hojení, bez zapálení místa,

elkon

Na kočky pozor, málokdo to ví, nebo málokdo to chce slyšet. Kočky jsou největším roznašečem oční choroby Toxoplazmozy. Způsobuje nevratné poškození zraku. Znám několik lidí, kteří toto onemocnění mají, protože v dětství se pohybovali často v blízkosti koček a v té době toto nebylo známo. Takže pozor na to.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.