Kepler

Míváte po návštěvě odborného lékaře depku?

Zvláště když vám sdělí ne moc příznivou prognózu? Nebo si řeknete: „tak ať, tělo musí do hrobu zhuntované!“ Hlavně KEEP SMILING!

https://pixaba­y.com/en/skull-cemetery-genoa-teeth-bone-476740/

Nejlepší odpověď
Drap

Poprve snad. Teď už ne. Znám svoji diagnozu a vím co vše mohu očekávat. S tím se člověk naučí žít a odborníka navštěvuje pravidelně víceméně z povinnosti.

Další odpovědi
Malvína

Spíše mívám před. A to bohužel dost velkou, takže mám při každém měření tlaku vysoké hodnoty. Jednou mi lékař řekl, že ještě chvíli, dostanu infarkt, tak jsme to urychlili, abych už mohla jít 😁

da ny

Ne,
2× mi sice bylodost těžko a ouvej (šlo do tuhého), ale vždy jsem si řekla, že se brzy uzdravím a také jsem proto něco dělala.
Jen zuby neumím úpln+ „ukecat“ 😁

marci1

Nemám. Vždy si vzpomenu na ty, co jsou na tom hůř. Keep smiling! 🙂

michalds

Mám před návštěvou odborného lékaře depku. Taková preventivní.
Naštěstí se pak ukáže, že to nic není.

Gestas

Ano, obzvlášť po návštěvě této dětské psycholožky: https://img.cncen­ter.cz/img/3/fu­ll/1310870_sa­bine-depka-v1.jpg?v=1

aliendrone

Já mám spíš děsný vztek PŘED návštěvou – nechápu, proč když jsem objednán na 10:00 (a přijdu včas) ještě v 11:00 dřepím jak vocas v čekárně!! :(

Jiří Bohumil

Ne, zatím mi žádná smrtelná diagnoza nebyla zjištěna a oznámena. 🙂
Pokud by k tomu došlo, pak nevím. Z to by „depka“ být mohla. ☹

Kepler

Malvíno, nesmíš si to tak brát, nestresuj se předem a trochu víc důvěřuj lékařům. Přinejmenším vždycky mají pravdu v uvedení příčiny smrti. Jen málokdy určí správnou diagnózu před ní. Hlavu vzhůru a TK půjde dolů! 🙂