Avatar uživatele
Kepler

Míváte po návštěvě odborného lékaře depku?

Zvláště když vám sdělí ne moc příznivou prognózu? Nebo si řeknete: „tak ať, tělo musí do hrobu zhuntované!“ Hlavně KEEP SMILING!

https://pixaba­y.com/en/skull-cemetery-genoa-teeth-bone-476740/

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? marci1, jirka F, da ny, orwell, Gestas, Henry1660, aliendrone před 2130 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Poprve snad. Teď už ne. Znám svoji diagnozu a vím co vše mohu očekávat. S tím se člověk naučí žít a odborníka navštěvuje pravidelně víceméně z povinnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Spíše mívám před. A to bohužel dost velkou, takže mám při každém měření tlaku vysoké hodnoty. Jednou mi lékař řekl, že ještě chvíli, dostanu infarkt, tak jsme to urychlili, abych už mohla jít 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Ne,
2× mi sice bylodost těžko a ouvej (šlo do tuhého), ale vždy jsem si řekla, že se brzy uzdravím a také jsem proto něco dělala.
Jen zuby neumím úpln+ „ukecat“ 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nemám. Vždy si vzpomenu na ty, co jsou na tom hůř. Keep smiling! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Mám před návštěvou odborného lékaře depku. Taková preventivní.
Naštěstí se pak ukáže, že to nic není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Ano, obzvlášť po návštěvě této dětské psycholožky: https://img.cncen­ter.cz/img/3/fu­ll/1310870_sa­bine-depka-v1.jpg?v=1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Já mám spíš děsný vztek PŘED návštěvou – nechápu, proč když jsem objednán na 10:00 (a přijdu včas) ještě v 11:00 dřepím jak vocas v čekárně!! :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ne, zatím mi žádná smrtelná diagnoza nebyla zjištěna a oznámena. 🙂
Pokud by k tomu došlo, pak nevím. Z to by „depka“ být mohla. ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Malvíno, nesmíš si to tak brát, nestresuj se předem a trochu víc důvěřuj lékařům. Přinejmenším vždycky mají pravdu v uvedení příčiny smrti. Jen málokdy určí správnou diagnózu před ní. Hlavu vzhůru a TK půjde dolů! 🙂

před 2130 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek