hapiky

Mívají či mohou mít muži ve spánku stejné sny jako ženy?

Máte jen černobílé sny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Erotické sny jsou u mužů i žen určitě rozdílné a ty ostatní asi taky. Ty barevné sny: mívám je jen občas, ale výjimkou nejsou. Obvykle jsou ty barevné sny intenzivnější.

Další odpovědi
marci1

Muži a ženy sní jinak.
Muži mají tendenci snít o jiných mužích. Přibližně 70 % postav v jejich snech jsou jiní muži. Na druhou stranu, ženský sen obsahuje stejný počet žen a mužů. Více na: https://www.da­ma.cz/clanek/16-zajimavych-faktu-o-snech-orgasmus-behem-spanku-proc-ne
🙂

zjentek

S mou milou se nám kdysi několikrát zdálo to samý! No fakt! (;

@marci: nevím, kde vzali tu statistiku, chlapa jsem ve svým snu jaktěživ neviděl, nepotkal. Zato ženských mě tam běhá hodně. A samý takový, který jsem pro změnu nikdy neviděl v realitě.

agentpv

Nedávno se mé ženě zdál sen o svatbě a brala si v něm mě. Tu noc se i mně zdál sen o svatbě, ale bral jsem si svou někdejší partnerku (kterou jsem 12 let neviděl).