zjentek

Mít v ústech korunku „na pojišťovnu“ je podobné jako 24/7/365 olizovat nějaký montážní klíč?

Bo ta je prý též chrom-vanadium, nebo chro-titanium, molybden, nebo chrom-něco.

A byla by taková korunka v ústech zdravější než například plomba „na pojišťovnu“ z nedózovaného amalgámu? Nebo naopak? Co za šmakuláda se do organismu bude uvolňovat? Děkuju.

Odpovědi
elkon

Nebuď podělanej, Amalgam se už většinou nepoužívá. Ty se můžeš domluvit se zubařem co použije. Závadné to není.