nosahosa

Miroslav, nebo Andrej? Koho máte v politice raději?

Všimli jste si taky toho jak to mezi Andrejem Babišem a Miroslavem Kalouskem vře? Koho máte radši vy? Andyho nebo Míru?

Odpovědi
Agneta

Andrej je můj favorit:D

klumprt

Těžká volba, těžká. Nemám rád ani jednoho. Vtipnější je určitě Mirek, tudíž jakési nepatrné zrníčko sympatií u mě dokáže občas oživit.

anonym

Miroslav vystupuje jako hospodskej provokatér. Tím pádem Andrej, protože ví, že je potřeba vybírat daně ode všech

anonym

Toho střízlívýho mám nejraděj.

suaeda

Platilo a snad ještě platí „dva se perou, třetí se směje“.

Lamalam

Kalous je vtipnější, Bureše nemusím.

lexx

ani jednoho, jeden za osmnáct a druhej za dvacet bez dvou, kalous ušatý je ubohý diletant co v životě neřídil ani nádražní bufet, Andrej je sice úspěšný podnikatel ale jako každý hrabe pro sebe…tak si vyber, člověče