Twitty

Miluju jí, a nevím jak to říct?

Ahoj, líbí se mi jedna holka. Vidím jí 1× týdně (chodím s ní do kroužku) a moc se mi líbí. S tímto kroužkem jezdíme na výpravy a 1× do roka i tábor (takový „skaut“).
Já po ní koukám a ona po mě taky (když na té výpravě někam jdeme, jde poblíž mě, furt na mě kouká, sedá si vedle mě atd.). Ani nevím jestli v tomhle věku má vztah vůbec smysl (je mi 12,5 let). Líbí se mi už asi 2 roky a stále jí to nedokážu říct, bojím se. Prosím o pomoc.
Doplňuji:
Nevím, někdo se mi líbil už hodněkrát, ale ani se o tom nedozvěděl. Tady cítím něco víc, myslím na ni furt.

Nejlepší odpověď
briketka10

v tomhle věku se nejedná o vztah, ale o první lásku to jsme zažili asi
všichni od mateřský školky, dále pak pokračuje na základní a střední..
a když jí nic nepovíš a ona se nic nedozví mohl bys toho později litovat,
když se okolo ní začne motat jinej kluk, tak se neboj a hlavu vzhůru :)

Další odpovědi
Agneta

Ještě čekej zelenáči:DDD
Doplňuji:
ale můžeš jí říct: „nebolí tě nohy“? („protože mi už tak dlouho chodíš hlavou“):DDD

arygnoc

v tvojom veku som miloval aj o 20 rokov staršiu lektorku ruštiny (a ako!).

na to pravé >milujem ťa< si ešte počkáš.
ale – možno to bude práve tej holčine, pre ktorú máš oči teraz (so svojou prvou láskou som sa oženil a vydžal 20 rokov – a vídame sa dodnes – a že už nejaký ten rôčik mám ;) ).

;-Q

Drap

Zkus to nejdřív česky. Lépe jí to asi neřekneš

anonym

Na plnou hubu,jinak to nejde!
Osměl se!

anonym

No co? Vždycky si v takové situaci sám sobě polož otázku – když jí to řeknu, co se stane? Kousne mě do nosu, nebo přilepí ke zdi a odkrouhne? To asi ne 🙂 Tak ji třeba řekni úplně jednoduše „Půjdeme spolu, nebo zase každý zvlášť?“ Co ti asi tak může říct? Buď jo, nebo ne, nic jinýho, tak se neboj, sim tě…:-)

Reezo

Důležité je aspoň něco říct. Kolikrát druhá osoba nemusí mít třeba ani tušení, že je to náš objekt zájmu. Formu jak jí to řekneš je spíš na tobě. Jestli jí to sdělíš dvojsmyslem nebo jí to řekneš na rovinu je jen na tobě. Když se potlouká stále kolem tebe a ráda si k tobě sedá, tak se dá říct, že ti projevuje určitou náklonost.

Třeba si taky láme hlavu s tím jak ti to víc naznačit, pač se může stydět více než ty. Jinak někde zkušenosti někde nabrat musíš a kde začít než v prvním vztahu?

Když někam třeba pozveš a řekneš jí, že se ti líbí už 2 roky, že ti je příjemné, když jste spolu a že na ní myslíš, tak tím určitě nic nezkazíš. Odmítnutí bych se určitě nebál.

quentos

Na takto formulovanou „otázku“ se dá odpovědět jen jedním způsobem – zjevně ne, nevíte.