Mám říct holce že ji miluju ?

Chodím do 8 třídy a mám rád jednu holku ale nevím jestli mě má ona ráda, a jestli ji to mám říct už jsem to chtěl udělat ale prostě nejsem sebejistý a mám podezření že možná už je s někým jiným, no máme to tak že se já,ona a jeden kámoš (toho myslím že je s ní) ráno čekáme a jdeme spolu do školy občas ale jdu jen ani protože on jde dřív ale v tomhle případě jsme skoro půlku cesty (asi 500m) ticho ale když jde on tak skoro celou dobu mluví a celkově se sním více směje atd ale občas se hodně rozhádají a jsem takovy prostředník pro oba ale i se mnou zažila pár hezkých chvil.
Kdyby jste ještě chtěli vědět tak napište, tohle je zatím vše co mě teď napadá.

Odpovědi
ivzez

Nemáš si s ní o čem povídat, tušíš, že je asi
s někým jiným a chtěl bys jí říkat, že ji miluješ?
Přibrzdi.

Hlada

Řekni jí to, až budete mít třídní sraz po dvaceti letech.