autacek

Mělo by se přidat státním úředníkům? Peněz, nebo práce?

Nejlepší odpověď
Kepler

Především by měli být pro svou práci dostatečně kvalifikovaní a schopní. Kvůli jedné pi*dě na České poště jsem přišel o 15000,–. Dala mi špatnou informaci. Až budou pracovat tak jak mají, pro mně za mně ať jim klidně přidají, ale jen úměrně k odvedené práci a ne plošně.

Další odpovědi
dubraro

Ubral bych. Úředníků.

zjentek

Tak peněz bych jim přidal kolem 10. tis. kč/měs., aby měli alespoň min. životní úroveň, ale práce tak za dvacet tisíc, jelikož v tomto našem úředním zřízení jim momentálně stačí, že za svý prachy jedou „na dva válce“**, jenže tento výkon v převodu na koruny dokáže měsíčně vyrobit něco mezi 7.-9. tisíci, takže není úplně jasný, za co vlastně svou nynější almužnu berou, takže případ je fakt složitý, stejně jako tvá rozporuplná otázka ;)

**udělejte si naši práci sami v teple domova a vraťte se jen s vyplněnými formuláři a pokud tuto naši práci odvedete podobně, jako bychom ji dělali my za vás, radujte se, vaše žádosti budou vesměs schváleny!

Mc Merkurion

… já bych jim klidně přidal, ale ať maj taky hmotnou zodpovědnost za svý chyby, takhle dělaj kulový, buzerujou ostatní, a když se spletou, zaplatí to člověk ze svýho, oni to přeci „vše nemohou vědět“ /jejich odpověď/, ale po nás to chtějí …