Avatar uživatele
autacek

Mělo by se přidat státním úředníkům? Peněz, nebo práce?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 2424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Především by měli být pro svou práci dostatečně kvalifikovaní a schopní. Kvůli jedné pi*dě na České poště jsem přišel o 15000,–. Dala mi špatnou informaci. Až budou pracovat tak jak mají, pro mně za mně ať jim klidně přidají, ale jen úměrně k odvedené práci a ne plošně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Ubral bych. Úředníků.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Tak peněz bych jim přidal kolem 10. tis. kč/měs., aby měli alespoň min. životní úroveň, ale práce tak za dvacet tisíc, jelikož v tomto našem úředním zřízení jim momentálně stačí, že za svý prachy jedou „na dva válce“**, jenže tento výkon v převodu na koruny dokáže měsíčně vyrobit něco mezi 7.-9. tisíci, takže není úplně jasný, za co vlastně svou nynější almužnu berou, takže případ je fakt složitý, stejně jako tvá rozporuplná otázka ;)

**udělejte si naši práci sami v teple domova a vraťte se jen s vyplněnými formuláři a pokud tuto naši práci odvedete podobně, jako bychom ji dělali my za vás, radujte se, vaše žádosti budou vesměs schváleny!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… já bych jim klidně přidal, ale ať maj taky hmotnou zodpovědnost za svý chyby, takhle dělaj kulový, buzerujou ostatní, a když se spletou, zaplatí to člověk ze svýho, oni to přeci „vše nemohou vědět“ /jejich odpověď/, ale po nás to chtějí …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek