Kepler

Měli jste už s prskavkami nebo jinou pyrotechnikou nějaký průšvih?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/496179-chlapec-si-hral-s-prskavkami-v-kanale-pod-nim-vybuchl-metan.html

Mám takový pocit, že zreviduju svůj zvyk kouřit během zasedání na trůnu…

Odpovědi
Arne1

Nojo, jako kluk jsem jednou zkoušel jak to bude prskat když prskavku zapálím současně na obou koncích. Pak byl problém jak vysvětlit ten propálený flek v koberci.

Drap

Ano, měl.

Malvína

Já osobně ne, nemýlím-li se. Nicméně v rodině se stal úraz pár let zpět na Silvestra. Snoubenec tety se chystal odpálit pořádnou nálož petard a ony vyletěly druhou stranou. K němu. Přišel z balkonu, kam zrovna přicházela i teta z koupelny. Popisovala mi, jak mu videla v břiše střeva, orgány… Proste mazec! Naštěstí bydleli v zahraničí, takže jsem to neviděla. A klobouk dolu před lékaři. Dali ho skvele do pořádku bez jakýchkoli následků.

Dochy

Jen jemný náběh na nějakou popáleninku u rakety. Někdo dotáhl na silvestrovskej mejdan rakety a rozdal aby sme si je odpálili… No, raketu jsme připravil, přichystal si pod ní zapalovač a škrtnul. Jenže před tím jsem si s tím zapalovačem hrál a neúmyslně nastavil na max… Doutnák shořel okamžitě a plamen lechtal přímo raketu. Stihnul jsem se jen otočit