Avatar uživatele
Kepler

Měli jste už s prskavkami nebo jinou pyrotechnikou nějaký průšvih?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/496179-chlapec-si-hral-s-prskavkami-v-kanale-pod-nim-vybuchl-metan.html

Mám takový pocit, že zreviduju svůj zvyk kouřit během zasedání na trůnu…

Zajímavá 0 před 1909 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Arne1

Nojo, jako kluk jsem jednou zkoušel jak to bude prskat když prskavku zapálím současně na obou koncích. Pak byl problém jak vysvětlit ten propálený flek v koberci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, měl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Já osobně ne, nemýlím-li se. Nicméně v rodině se stal úraz pár let zpět na Silvestra. Snoubenec tety se chystal odpálit pořádnou nálož petard a ony vyletěly druhou stranou. K němu. Přišel z balkonu, kam zrovna přicházela i teta z koupelny. Popisovala mi, jak mu videla v břiše střeva, orgány… Proste mazec! Naštěstí bydleli v zahraničí, takže jsem to neviděla. A klobouk dolu před lékaři. Dali ho skvele do pořádku bez jakýchkoli následků.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jen jemný náběh na nějakou popáleninku u rakety. Někdo dotáhl na silvestrovskej mejdan rakety a rozdal aby sme si je odpálili… No, raketu jsme připravil, přichystal si pod ní zapalovač a škrtnul. Jenže před tím jsem si s tím zapalovačem hrál a neúmyslně nastavil na max… Doutnák shořel okamžitě a plamen lechtal přímo raketu. Stihnul jsem se jen otočit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek