Zlatý

Měli jste už s prskavkami nebo jinou pyrotechnikou nějaký průšvih?

https://www.novinky.cz/…

Mám takový pocit, že zreviduju svůj zvyk kouřit během zasedání na trůnu...

Odpovědi:

Bronzový

Nojo, jako kluk jsem jednou zkoušel jak to bude prskat když prskavku zapálím současně na obou koncích. Pak byl problém jak vysvětlit ten propálený flek v koberci.

Zlatý

Ano, měl.

Bronzový

Já osobně ne, nemýlím-li se. Nicméně v rodině se stal úraz pár let zpět na Silvestra. Snoubenec tety se chystal odpálit pořádnou nálož petard a ony vyletěly druhou stranou. K němu. Přišel z balkonu, kam zrovna přicházela i teta z koupelny. Popisovala mi, jak mu videla v břiše střeva, orgány... Proste mazec! Naštěstí bydleli v zahraničí, takže jsem to neviděla. A klobouk dolu před lékaři. Dali ho skvele do pořádku bez jakýchkoli následků.

Bronzový

Ne neměl ,neboť jsem pracoval s trhavinami= měl jsem oprávnění učit,provádět i řídit trhací práce . Jen jsem jednou zasahioval a vezl do nemocnice k ošetření=amputaci zápěstí jednoho mladíka.který si myslel kdoví co a 2 měsíce po ukončení školy si sám díky porušení kde čeho způsobil urvání ruky!!!A to byla jen obyčejná při správném užití neškodná výbuška.

Zlatý

Jen jemný náběh na nějakou popáleninku u rakety. Někdo dotáhl na silvestrovskej mejdan rakety a rozdal aby sme si je odpálili... No, raketu jsme připravil, přichystal si pod ní zapalovač a škrtnul. Jenže před tím jsem si s tím zapalovačem hrál a neúmyslně nastavil na max... Doutnák shořel okamžitě a plamen lechtal přímo raketu. Stihnul jsem se jen otočit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5531
Zlatý led 2959
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2478
Zlatý briketka10 2445
Zlatý marci1 1794
Zlatý Kepler 1787
Zlatý quentos 1701
Zlatý iceT 1582
Zlatý mosoj 1582

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.