dnb

Měli jste skrze intenzivní sněžení nějaké problémy?

Já jsem jel ráno klasicky do práce, (jízda běžně 20 min.), tentokrát jsem místo půl sedmé dojel do práce až v devět a to kvůli neodhrnutým silnicím a zácpám v dopravě. Stalo se vám něco podobného taky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

NE

Po odchodu z domu jsem litovala, že jsem ráno cvičila, poněvadž prošmatlávat se a brodit se lavinami sněhu, byl dnes dosti náročný sportovní výkon. Potkávala jsem babičky a dědečky, kteří po pár pokusech o kroky ve sněhu odpočívali a vydýchávali se. Ale nenechali jsme si zkazit krásný, bílý den a podporovali jsme se úsměvem na rtech a vtipnými poznámkami o Ladovské zimě a citovali text písničky:
„A v Praze kalamita jak na Sibiři
tři centimetry sněhu a u Muzea štyři
Jak v dálce vidim zasněženy Říp
řikám si: Praotče Čechu tys byl ale strašny cyp
Kdyby si popošel ještě o pár kilometrů dále
tak jsem se teďka mohl kdesi v teple v plavkach valet“. 😄 😄 😄

Další odpovědi
Rokio

ANO

Ano, ale pouze drobné. Terén byl hůře schůdný kvůli té čvachtanici, a tak jsem byl pomalejší a měl jsem obavy, abych si nezašpinil konce kalhot. Včera u nás bylo nad nulou.

Přímo kvůli samotnému sněžení jsem ale problémy neměl. Naopak mi to pomohlo, protože kdyby byla vyšší teplota v posledních dnech, tak by místo padání sněhových vloček z mraků z nebe pršelo a déšť moc nemusím. Při sněžení nemusím nosit deštník, což je pro mě velké plus.

Sněhovou pokrývku na chodníku, v trávě a na jiných plošinách mám rád, když je roční období zima. Oficiálně sice ještě nezačala, ale za zimu považuji, když začne měsíc prosinec.

Rocker

NE

Musel jsem vyhrnovat chodník kolem školy,ale mám na to frézu,takže mě to baví.
Odpoledne,jsme byli se psama na kopci,to nás taky bavilo.Takže zatím samá pozitiva 😃

GM

NE

paul1

NE

Dvorní šašek

NE

Pavel Horak

NE

sněžení je vždy problém!