jirka F

Měli bychom se za Zemana pomodlit otče náš?

Pomohlo by mu to k uzdravení. 😐

Odpovědi
Rokio

Ne.

Hlavně by mu pomohlo, kdyby bývalý prezident Miloš Zeman omezil alkohol i cigarety, jedl zdravěji a pokud by to bylo jen trochu možné, tak i začal se více hýbat.

Také pobyt v přírodě by mu pomohl.

Filip84

Pokud myslíš modlitbu Pater Noster, tak se píše s velkým O, Otče náš, aby byla odlišena od toho, když dva fakani volaj na fotra „otče náš!“ 🤦‍♀️

Těžko říct, takhle z hlavy, kde se vzalo na světě evangelium podle Matouše, ze kterého Pater Noster pochází. S jistotou blízkou materiální pravdě však vím, že v Bybel se dostalo na I. Sněmu nikajském, a to za účelem vytvoření státního, státotvorného, antianarchistického a všeovládajícího náboženství. To náboženství nemá s objektivní materiální pravdou nic společného, je to forma propagandy, (relativně) rafinovaný způsob, jak ovládat masy.

Takže si klidně čti Pater Noster třeba 125× dokolečka dokola, na to, v jakém stavu bude Myloš Virosa, to nebude mít žádný vliv. 🤦‍♀️🤦‍♀️

A, nad to, nerozumím, proč bych 1. měl se montovat do číhokoli uzdravení – já nejsem lékař a 2. proč by mi mělo záležet na uzdravení Myloše Virosy.

Co se, furt, montuješ do cizích lidí!? Houby prd víš, jestli světu prospěje, když Myloš natáhne brko, nebo se naopak uzdraví. Ale Ty bys to klidně „lobboval“! Já jsem, osobně, přesvědčen, že kdyby už „šel“ Myloš včera, že už je to pozdě. Se tady nakušnil a naotravoval už dost, už mohl jít dávno! 🙄

Tam si hleď sebe: už máš dámský hadry? A už Tě vzaly štětky do parády a naučily Tě líčit? No ne, aby tady – zase – nebyl za tejden vejlev, že Tě to tu nebaví, 👆🏽👿👿👿

Ty máš dost i bez Myloša, tam si hleď sebe a dupej, dupej! 👿

jirka F

Rokio: Trochu kruté ne.