Kazatel

Měli by se Němci míchat do záležitostí Ruska? Nebyli právě oni příčinou již dvou světových válek? Copak svět zapomněl?

Nejlepší odpověď
Kepler

A oni se nějak míchají? Naopak nechtějí být součástí toho humbuku. Britská vojenská pomoc raději letový prostor Německa obletěla.

Další odpovědi
hapiky

Sám se zapomínáš. Německo patří k nejdemokratič­tějším státům v Evropě i na světě, pokud to nevíš.

Ametyst

Jistě že svět zapomněl. A docela rád.

Kazatel

Kepler 》 nesleduješ dění? Najdi si výraz „Normandská čtyřka“

_Bůh_

Agresorem za 2. světové války bylo Rusko. Zeptejte se v Katyni.

Ametyst

Hapiky: Když jsem kdysi své babičce řekla, jak je Německo demokratické, smála se celou půlhodinu v kuse. Německo se svou válečnickou minulostí a snahou všechno rozvařit, aby to posloužilo jenom jim, se dobře odkopalo v EU. Euro slouží jen Německu, všechny ostatní státy s eurem chudnou.

hapiky

Ametyst: Všechno rozvařit? Snad nečekáte, že budou Němci „sloužit nám“.
S Eurem chudnou? Nemusíme chodit daleko. Kde byli Slováci a kde jsou dnes?
Euro nikomu neslouží. Kdo to s nim umí, ten umí. Tak to chodí se vším. Štěstí přeje …však víte.
Babička bude asi moudrá, ale její krevní skupinu nezmění nikdo (názor-zkušenosti).