Měl bych se přemístit spíše na politické diskuzní fórum?

Máte doporučení?

Nejlepší odpověď
mari marion

Dělej si co chceš, mir egal.

Další odpovědi
jsemjá

Ano, určitě ano!

Klidně tu zůstaň, ale nepiš furt nenávistné věci ke komunismu, nebo jdi jinam, ale lehko novou tak dobrou stránku nenajdeš. Někdy se zasměji, nad výplody tvé fantasie. Klidně buď na obou, ale komunismus, ať jde odsud stranou.

Hlada

Ano, určitě ano!

Toto není diskusní fórum.

anonym

Dělej si co chceš, mir egal.

ber při tom v úvahu, že toto opravdu není diskusní fórum.

Tento web má zcela odlišný formát, lidé sem nechodí aby ventilovaly své názory ale k nalezení odpovědi na položenou konkrétní otázku kterou pokládají tak, že se vůbec nepokouší odpověď sugerovat či předjímat.

Drap

Dělej si co chceš, mir egal.

.....

Arne1

Ano, určitě ano!

led

Dělej si co chceš, mir egal.

Svojou nenávistnou antipropagáciou im robíte bezplatnú reklamnú a zviditeľňujúcu službu. Robíte pre nich viac, než oni sami sebe. Len tak ďalej pokračujte a pridávajte, nech každý deň, každú hodinu, každú minútu, vlastne stále pripomínate ľuďom, že treba voliť komunistov, aby sa vás zbavili. Meniť masky, svoj vonkajší výzor nemá cenú, pokiaľ vaše slová znejú rovnako.
Česť práci, súdruh Estoňan!

Kryšpín

Ne, buď zde.

Až přestane bavit komunismus přejdi na jiný Ismus od 16 století.

anonym

Led: Nešlo bez té urážky (soudruh)? Ono to tak úplně nefunguje. Volte si KSČM, to je Vaše věc.

anonym

Pěkný den.

led

Nikdy nepodceňujte, ale ani nepreceňujte, oponenta…

anonym

To není nenávist, jen střízlivá averze. Díky.

Kepler

No vidíš, já komunisty a Rusy nenávidím a přesto nepíšu jen o nich.

anonym

To je tvoje právo.